Komik Oyunlar
Oyun Sayısı
27
504 oynanma
100 1

Oyunun Adı:

Şamar Oğlanı

Oyun Açıklaması:

Şamar Oğlanı tembel Eddie'yi bitiş çizgisine ulaştırmak için yumruklayın, vurun, havaya uçurun ve tekmeleyin.

Şamar Oğlanı zavallı Eddie, her zaman en kötü durumlara düşüyor. Bir trambolin tarafından havaya fırlatılmaktan, havada tekmelenmeye, bir bomba tarafından havaya uçurulup büyük çukurlara atılmaya kadar Eddie asla ara vermez. Şamar Oğlanı ezik Eddie'de, adamın kontrolünü ele alıyorsunuz ve Eddie'yi bitiş çizgisine nasıl ulaştıracağınızı bularak her seviyede ilerlemelisiniz! Oyunda sivri uçlar ve TnT gibi tonlarca engel var ama aynı zamanda sizi gitmeniz gereken yere götürecek asansörler gibi size yardımcı olacak birçok ekipman var! Eddie'yi koruyup onu gitmesi gereken yere götürebilir misin?

Nasıl Oynanır?

Fare: Hareket/Nesneyle etkileşime geç

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

28.01.2024 11:46:20

Benzer Kategoriler:

1001 4399 Android Bölümlü Bu da ne böyle Can Sıkıntısı Canınız Sıkıldığında Oynayabileceğiniz Oyunlar Ceza Çılgın Çok Komik Dayak Dayak Atma Değişik Dokunmalı Dokunmatik Ekran Eğlenceli En Güzel En İyi En Komik Engellenmemiş Ezik Fakir Fizik Friv GameTornado Gariban Garip HTML5 İlginç İphone İşkence Komik Level Levelli Mouse ile Oynanan Müthiş Online Poki REKLAMSIZ Şamar Oğlanı Tembel Tuhaf Tuzak Ücretsiz Zavallı

Orjinal Adı:

Poor Eddie

Şamar Oğlanı oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Şamar Oğlanı" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm VideosuBenzer Oyunlar