Masa Oyunları
Oyun Sayısı
95
151 oynanma
100 1

Oyunun Adı:

Şeker Mahjong

Oyun Açıklaması:

Gelin ve en lezzetli mahjong oyunu olan Şeker Mahjong'u oynayın! Şeker Mahjong (Mahjongg Candy) klasik Mahjong'un şeker kaplı benzersiz bir versiyonudur.

Şeker Mahjong'u kavramak ve anlamak kolaydır; kuralları buradan öğrenin!

Şeker Mahjong (Mahjongg Candy), eşleşen iki mahjong taşına dokunarak bunları tahtadan çıkarmanızı gerektirir - yalnızca engellenmemiş döşemelerin temizlenebileceğini unutmayın! "Engellenmemiş", serbest kenarı olan ve üzerinde hiçbir şey bulunmayan Mahjong Şekeri karosunu ifade eder. Her temel Mahjong Şekeri eşleşmesi 100 puan değerindedir ve Şeker Mahjong puanınızı en üst düzeye çıkarmak için çarpan taşlarınızı mümkün olduğu kadar erken eşleştirmek isteyeceksiniz. Aynı Şeker Mahjong taşlarını tekrar eşleştirirseniz, çoklu eşleme bonusu bile kazanabilirsiniz! Son olarak, final puanınızı artırmak için bu Mahjong Şekeri oyununu olabildiğince hızlı tamamlayın!

Nasıl Oynanır?

Fare

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

6.01.2024 23:36:10

Benzer Kategoriler:

Arkadium Bulmaca Çevrimiçi Eşleştirme HTML5 Mah-Jong Mah-Jongg Mahjong Mahjongg Masa Mausla Oynanan REKLAMSIZ Süreli Şeker

Orjinal Adı:

Mahjongg Candy

Şeker Mahjong oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Şeker Mahjong" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu