Fizik Oyunları
Oyun Sayısı
331
162 oynanma
100 1

Oyunun Adı:

Silahlı Adamlar

Oyun Açıklaması:

Silahlı Adamlar'da kötü adamlar yeniden geri döndü! En iyi vuruş ustası olduğunuzu kanıtlamalısınız! Hepsini yenmek için silahınızı ve mantığınızı kullanın! Maksimum ödülü almak ve yeni tehlikeli görevlerin kilidini açmak için düşmanları tek kurşunla mümkün olduğu kadar iyi bir şekilde alt edin. Kötü adamlarla savaşmak ve rehineleri kurtarmak için etrafınızdaki nesneleri ve farklı silahları kullanın. Ne kadar ileri giderseniz, zorluk daha da zorlaşır.

Bu aksiyon dolu oyunda bulmacaları tetiği çekerek çözün! Her seviyeyi her düşmanı yenerek tamamlayın. Mermileri engellerin üzerinden geçip düşmanlarınıza doğru sektirmek için geometriyi kullanın. Puanınızı artırmak için mümkün olduğunca fazla cephane tasarruf edin!

Nasıl Oynanır?

Fare: Nişan almak için sürükleyin/Ateş etmek için bırakın

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

11.01.2024 20:51:02

Benzer Kategoriler:

Adam Asker Atış Büyükler İçin Engel Fare ile Oynanan Fizik Fizik Tabanlı Fizik Tabanlı Bulmaca HTML5 igroutka Kan Kanlı Level Ordu Rambo REKLAMSIZ Seviye Silah Unity Ücretsiz

Orjinal Adı:

Gun Guys

Silahlı Adamlar oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Silahlı Adamlar" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu