Araba Oyunları
Oyun Sayısı
286
664 oynanma
100 1

Oyunun Adı:

Şoför

Oyun Açıklaması:

Şoför ya da Sürücü (Driver FRVR), yolculuğunuzu birçok farklı yolcuyla paylaşacağınız ve onları doğru varış noktasına götürerek ödeme alacağınız benzersiz bir sürüş oyunudur. Yolculuğunuz sırasında potansiyel müşterileri toplayın ve bazı iyi ipuçları almak için onları doğru yere bırakın.

Oyun, arabanızı sola veya sağa yönlendirmenize ve çarpışmayı önlemek için gerektiğinde hızlanmanıza veya fren yapmanıza izin veren sezgisel kontrollerle basit ama zorlu oyun mekaniklerine sahiptir. Her seviyede ilerledikçe, güvenli bir şekilde gezinmek için hızlı refleksler ve stratejik düşünme gerektiren engeller giderek daha zor hale geliyor.

Şoför ya da Sürücü (Driver FRVR) ana oyun moduna ek olarak, her biri kendine özgü istatistiklere ve yeteneklere sahip çeşitli açılabilir araçlar içerir. Seviyeleri tamamlayarak para kazanabilir ve bunları yeni arabalar satın almak, mevcut araçlarınızı yükseltmek veya size yolda avantaj sağlayabilecek özel güçlendirmelerin kilidini açmak için kullanabilirsiniz.

İster yarış oyunlarının hayranı olun, ister sadece zaman geçirmek için eğlenceli ve zorlu bir yol arayın, Şoför ya da Sürücü (Driver FRVR) oyunu sizi saatlerce eğlendirecek. Kemerlerinizi bağlayın, gaza basın ve benzeri olmayan adrenalin dolu bir sürüşe hazırlanın!

Nasıl Oynanır?

Ok Tuşları, Fare veya Dokunmatik ekran: Fren/Zıpla/Sür.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

27.04.2023 15:20:30

Benzer Kategoriler:

Araba Araba Sürme Çocuklar İçin Çocuklar için Araba Çocuklar İçin Eğlenceli Çocuklar için Yarış Dokunmatik Ekran Eğlenceli Eğlenceli Araba En Güzel En Güzel Araba En İyi En İyi Araba Engel Engelli Erkek FRVR Geliştirme HTML5 Kaçınma Klavye ile Oynanan MAŞIN Mouse ile Oynanan Müşteri Ok Tuşları Ok Tuşları İle Oynanan Online REKLAMSIZ Sakınma Sürücü Sürüş Şehir Şehir Trafiği Şoför Taşıma Toplamalı Ücretsiz Yarış Yolcu Yolcu Alma Yolcu Alma ve Bırakma Yolcu Alma ve Taşıma Yolcu Bindirme Yolcu Taşıma Yolcuları Bindir Yolcuları Bindirme Yön Tuşları Yön Tuşları İle Oynanan Yükseltmeli

Orjinal Adı:

Driver

Şoför oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Şoför" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu