2 Oyunculu Oyunlar
Oyun Sayısı
96
3.970 oynanma
75 14

Oyunun Adı:

Son Kurtulanlar

Oyun Açıklaması:

Bu mükemmel iki karakterli bulmaca tabanlı platform oyununda insanlığın son umutlarını kontrol ediyorsun. Zombi kıyametinden sonra, baba ve kız son kurtulanlar. Hayatta kalmaları için onlara yardım etmelisin. Zombi kıyametinden kurtulan baba ve kızına. Şimdi ikilinin engellerin üstesinden gelmek ve aç zombilerden kaçmak için birlikte çalışması gerekiyor. Bu eğlenceli bağımlılık yapan platform bulmaca oyununda, her iki karakteri de çıkış kapısına götürmelisin. Her seviyede bunu yapmanın bir yolunu bulmak zorundasınız. Her iki karakteri aynı anda kontrol edin veya seviyeyi birlikte tamamlamak için arkadaşınızla oynayın. Son Kurtulanlar, her seviyedeki zorlukları çözmek için ekip çalışmasını gerektiren bir oyundur! Tüm engelleri aşmak ve kana susamış yaratıklardan kurtulmak için güçlü baba ve cesur kızını ekip çalışmasında eşzamanlı olarak kontrol edin. Bu platformda ilerledikçe tüm dişlileri toplamaya çalışın. Son Kurtulanları oynarken size iyi eğlenceler!

Nasıl Oynanır?

Ok Tuşları: Babayı Taşı
WASD Tuşları: Kızı Taşı

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

8.04.2019 16:43:40

Benzer Kategoriler:

2 Kişilik 2 Oyunculu 2019 Arkadaş Arkadaşımla Oynayabileceğim Arkadaşla Oynanan Arkadaşlık Bulmaca-Platform Çocuk Ekip Çalışması Friv Funtomic GameDistribution HTML5 iqralar Kız Kizi Klavye ile Oynanan Mobil Oyun Oynamak İstiyorum Platform Tablet

Orjinal Adı:

The Last Survivors

Son Kurtulanlar oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Son Kurtulanlar" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu