Araba Oyunları
Oyun Sayısı
286
2.179 oynanma
92 2

Oyunun Adı:

Son Sürat Yarış

Oyun Açıklaması:

Son Sürat Yarış harika süper arabalar ve zorlu yarış etkinlikleri ile retro tarzda eğlenceli bir 3D piksel araba yarışı oyunudur. Bu çevrimiçi retro yarış oyununun ana amacı, süper arabaları yolda tutarken mümkün olduğunca hızlı sürmek ve bitiş çizgisine ulaşmak için harika driftler yapmaktır. Ayrıca asıl önemli gerçek, kontrol noktalarından geçmeniz veya kontrol noktalarını süre dolmadan toplamanız gerektiğidir. Araba hızını artırmak için nitro kullanabilirsiniz, ancak sonunda tükenecektir. Nitroyu şarj etmek için aracın yanlarına veya önden gelenlere mümkün olduğunca yakın sürmeye çalışın. İyi bir driftçi olmak istiyorsanız, o zaman bu yarış arabası sürüş oyunu, size virajlarda hızla giderken sürekli drift yapmayı ve arabaların hızını yavaşça artırmayı öğretmek için mükemmel bir oyun. Garajdan altı farklı arabayı test edin ve engelini kaldırın ve paranız olduğunda arabanın maksimum hızını, ivmesini, direksiyonunu ve turbosunu yükseltebilirsiniz. Araba istatistiklerinin her biri beş defaya kadar yükseltilebilir ve burada ayrıca arabayı istediğiniz gibi boyamak için güzel renkler var. Ayrıca ne kadar hızlı sürerseniz ve kontrol noktalarına ne kadar hızlı ulaşırsanız o kadar çok puan ve para kazanırsınız. Altın paraya dönüştürüldüğü her seviyenin sonunda kalan süre (saniye), ne kadar çok paranız varsa o kadar hızlı araba satın alabilir ve ayarlayabilirsiniz! İyi şanslar!

Nasıl Oynanır?

Ok Tuşları, WASD veya Fare: Sürüş/Turbo
Shift: Drift

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

18.06.2021 14:00:18

Benzer Kategoriler:

3 Boyutlu 3D 3D Araba 3d Araba Yarışı 3D Drift 3D Drift Yarışı 3d Sürüş 3D Yarış 8 Bit Araba Araba Yarışı Drift Drift Yarışı GameSnacks Hızlı Hızlı Araba Hızlı Araba Sürme Hızlı Araba Yarışı HTML5 MAŞIN Online Piksel REKLAMSIZ Retro Sürat Süratli Süratli Araba Yarışı Süratli Yarış Sürüş Yarış Yarış Arabası

Orjinal Adı:

FullSpeed Racing

Son Sürat Yarış oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Son Sürat Yarış" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu