Golf Oyunları
Oyun Sayısı
49
3.012 oynanma
67 9

Oyunun Adı:

Stickman Golf

Oyun Açıklaması:

Stickman Golf nişan alma becerilerinizi geliştirmek için eğlenceli bir golf oyunudur. Açıyı ve vuruş gücünü ayarla ve git! 10 delikten ilki ile başlayın ve her birini mümkün olduğunca az vuruşla temizlemeye çalışın. Bir delik size 3 yıldız verecek ve ne kadar çok yıldız toplarsanız çöp adam için yeni harika şapkalar almak o kadar kolay olacak. Kulağa zor geliyor, ancak yeterince pratik yaparsanız başarabilirsiniz! Bu süper Stick Golf oyunu ile eğlenin! Golf oynamak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Nasıl Oynanır?

Oynamak için fare ya da kontrollere dokunun.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

18.06.2019 20:36:16

Benzer Kategoriler:

Arcade Beceri Büyükler İçin Büyüklere Göre Can Sıkıntısı Çöp Adam Çubuk Adam Eğlenceli En Güzel Fare ile Oynanan GameDistribution Golf Golf Alanı Golf Atışı Golf Sahası Golf Sopası Golf Topu Golf Vuruşu Golfçü HTML5 MarketJS Meb Mini Mini Golf Minyatür Golf Mobil Mouse ile Oynanan SilverGames Sopa Adam Spor Stick Stickman Tablet Telefon Top Tüm Zamanların En İyi Yetenek Yetişkin Zaman Geçirici Zaman Geçirme Zaman Öldürme

Orjinal Adı:

Stick Golf

Stickman Golf oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Stickman Golf" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu