Mario Oyunları
Oyun Sayısı
139
921 oynanma
69 6

Oyunun Adı:

Süper Mario Bros Reborn

Oyun Açıklaması:

Güzel bir sabah günüydü. Bu yüzden Mario, kardeşi ve eşi parkta yürüyüşe çıkmaya karar verdi. Piknik yapmayı düşünüyorlardı. Herkes şarkı söyleyen kuşların ve gölgede temiz havanın tadını çıkarmak için kocaman bir ağacın yanında küçük bir kamp kurmaya karar verdi. Her şey yolundaydı, ama bir saniye sonra her şey değişti. Nedense etraf bir anda karardı ve ıslık sesi her yerdeydi. Garip! Ama bir dakikadan az bir sürede her şey kayboldu. Yani başladığı kadar hızlı bir şekilde sona erdi. Bu olaydan sonra hiçbir şey değişmedi, ancak yalnızca Mario’nun eşi ortadan kayboldu. Ne oldu, ne oldu ve eşi nereye gitti. Bu soruların cevaplarını bulmak için, Mario ve Luigi şimdi ne yapılacağını ve prensesi nerede bulacağını bulmak için sihirbaza gittiler. Sihirbaz, prensesin nerede olduğunu ve ona nasıl ulaşacağını kardeşlere anlattı.

Oyun sırasında sihirbazın göndereceği bonusları kaçırmamaya çalışın. Bunlar size yardım edecek. Sadece prensesi kaçıran kötü cadı onları taşlara gizlemeye çalışacak, bu yüzden taşları kaçırmaya ve başınızla kırmaya çalışın. Ve büyücü tarafından gönderilen tüm bu canavarlar, bulunan ateşli bir bitki yardımı ile öldürülebilir.

Nasıl Oynanır?

WASD veya Ok Tuşları: Hareket/Zıplama
Boşluk: Zıplama
Shift: Ateş/Hızlanma
P/M: Duraklatma/Ses

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

17.03.2019 13:39:35

Benzer Kategoriler:

2019 8 Bit Arcade Atari HTML5 igroutka iqralar Klasik Klasik Mario Mario Mario Bros Mobil Piksel Platform Retro Süper Mario Süper Mario Bros Tablet

Orjinal Adı:

Super Mario Bros Reborn

Süper Mario Bros Reborn oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Süper Mario Bros Reborn" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu