Gemi Oyunları
Oyun Sayısı
107
344 oynanma
100 1

Oyunun Adı:

Sürat Teknesi Yarışı

Oyun Açıklaması:

Sürat Teknesi Yarışı (Jet Boat Racing), arkadaşınızla yerel olarak oynayabileceğiniz 3 boyutlu bir sürüş oyunudur. Free Drive ve Racing olmak üzere iki oyun modu birçok sürprizle sizi bekliyor olacak. Rampalardan uçun veya ince rampaların üzerinden kayın ve tekne kullanma becerilerinizi arkadaşınıza gösterin. Hem Yarış hem de Serbest Sürüş modunda 1 oyunculu modda veya 2 oyunculu modda oynarsınız. Yarış tekneleri farklı özelliklere sahiptir ve yarışları birinci sırada bitirerek bunların kilidini açabilirsiniz.

Her teknede nitro bulunur ve onu kullanarak heyecanı arttırabilirsiniz. Süper tekne sürüş simülatörü başlasın! İyi eğlenceler.

Nasıl Oynanır?

Tek Oyuncu Modu

Hareket: WASD veya Ok Tuşları
Hızı Arttırma: F
Konumu Yeniden Başlatma: R
Geriye Bakma: T
Kamera Konumunu Değiştir: C

İki Oyuncu Modu

1. Oyuncu:
Hareket: WASD
Hızı Arttırma: F
Konumu Yeniden Başlatma: R
Geriye Bakma: T
Kamera Konumunu Değiştir: C

2. Oyuncu:
Hareket: Ok Tuşları
Hız Arttırma: K
Kamerayı Değişt

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

30.01.2024 01:36:22

Benzer Kategoriler:

2 Kişilik 2 Kişilik Tekne 2 Kişilik Yarış 2 Oyunculu 3D 3d Sürüş 3D Tekne 3d Tekne Yarışı 4399 Arkadaşımla Oynayabileceğim Arkadaşla Oynanan Bedava Bilgisayara Karşı Boat Deniz Erkek Gemi HTML5 igroutka Jet Botu Jet Teknesi Klavye ile Oynanan Motorbot Online REKLAMSIZ RHM Interactive Su Sürat Teknesi Sürüş Tek Kişilik Tekne Tekne Yarışı Twoplayergames Unity Yandex Yarış

Orjinal Adı:

Jet Boat Racing

Sürat Teknesi Yarışı oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Sürat Teknesi Yarışı" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu