2 Oyunculu Oyunlar
Oyun Sayısı
96
636 oynanma
83 2

Oyunun Adı:

Taş Kağıt Makas

Oyun Açıklaması:

Tek başınıza oynayın veya dünyanın her yerindeki diğer oyunculara meydan okuyun. Taş, Kağıt veya Makas arasından seçim yapın. 3 galibiyete ilk ulaşan maçı kazanır. İyi şanlar!

3 Oyun Modu:
- Çevrimiçi çok oyunculu veya aynı cihazda bir arkadaşınıza meydan okuyun.
- PC'ye karşı oynayın.

Unutmayın: Taş makası kırar, kağıt taşı çevreler ve makas kağıdı keser.

Taş Kağıt Makas, çocuklardan yetişkinlere herkesin keyifle oynayabileceği klasik bir oyundur. Bu, oyuncuların rakiplerini alt etmek için zekalarını kullanmaları gereken bir şans ve strateji oyunudur. Oyun sadece ellerle oynanır ve yapmanız gereken tek şey taş, kağıt veya makas arasında seçim yapmaktır.

Oyunun kuralları basittir. Taş makası kırar, kağıt taşı çevreler ve makas kağıdı keser. 3 galibiyete ulaşan ilk oyuncu maçı kazanır. Aralarından seçim yapabileceğiniz üç farklı oyun modu ile oyuncular arkadaşlarına meydan okuyabilir, bilgisayara karşı oynayabilir ve hatta dünyanın her yerinden diğer oyuncularla rekabet edebilir.

Çok oyunculu mod, arkadaşlarına çevrimiçi meydan okumak veya aynı cihazda onlara karşı oynamak isteyenler için mükemmeldir. Oyun sadece ellerle oynanabilir veya isterseniz sadece fare modunu kullanarak oyunu bilgisayarınızda oynayabilirsiniz.

Oyun, herkesin eğlenceye katılabileceği aile toplantıları için harikadır. Çocuklar bile katılabilir ve oyunun kurallarını öğrenebilir. Birlikte kaliteli zaman geçirmenin harika bir yolu ve oynaması ücretsiz.

Hem erkekler hem de kızlar bu oyunun tadını çıkarabilir ve kendilerine ve arkadaşlarına meydan okumak isteyenler için mükemmeldir. Oyun bazen biraz tuhaf ve garip olabiliyor ama oyunu bu kadar eğlenceli kılan da bu. Rakibinizin neyi seçeceğini asla bilemezsiniz, bu yüzden hızlı hareket etmeli ve tepki vermeye hazır olmalısınız.

Oyun engellenmemiştir ve reklamsızdır, böylece kesintisiz oyunun tadını çıkarabilirsiniz. Zaman geçirmek için harika bir yoldur ve her yerde, her zaman oynanabilir. Peki ne bekliyorsun? Bugün taş, kağıt, makas becerilerinizi sergilemeye ve arkadaşlarınıza meydan okumaya hazırlanın!

Nasıl Oynanır?

Fare veya Dokunmatik Ekran.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

14.05.2023 09:53:33

Benzer Kategoriler:

2 Kişilik 2 Oyunculu Aile Arkadaşımla Oynayabileceğim Bilgisayara Karşı CodeThisLab Çocuk Çok Oyunculu El Engellenmemiş Erkek Garip Herkes İçin HTML5 İki Kişilik Kız Meydan Okuma Mouse ile Oynanan Multiplayer Online Parmak REKLAMSIZ Taş Kağıt Makas Tuhaf

Orjinal Adı:

Rock Paper Scissors

Taş Kağıt Makas oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Taş Kağıt Makas" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu