Eşleştirme Oyunları
Oyun Sayısı
306
133 oynanma
100 1

Oyunun Adı:

Tatlıları Karıştır

Oyun Açıklaması:

En yüksek puanı geçmek için tahtadaki şekerleri karıştırın!

Bu tatlı temalı strateji oyununda renkli şekerleri karıştırıp eşleştirin. Sınırlı hareketler bu strateji oyununa ekstra bir zorluk seviyesi katar. Puanınızı artırmak için paketlenmiş şekerleri toplayın ve güçlendirilmiş kombinasyonlarla özel efektler yaratın! Puan kazanmak için üç şekeri eşleştirin; daha büyük eşleşmeler özel efektler oluşturur ve puanınızı artırmak için paketlenmiş şekerleri toplar. En yüksek puanınız nedir?

Konumunu başka bir şekerle değiştirmek için bir şekere tıklayın ve bitişik bir konuma sürükleyin. Ayrıca sürüklemek istemiyorsanız bir şekere tıklayıp ardından bitişikteki şekere de tıklayabilirsiniz. Tahtadan çıkarmak için aynı türden 3 veya daha fazla şekeri eşleştirin. 3'ten fazla şekerin eşleştirilmesi yerine özel bir şeker bırakacaktır. Ekstra hamle kazanmak için sarılı şekerleri çıkarın. Çerezlerin yanında eşleştirmeler yaparak çerezleri kaldırın. Puanınızı en üst düzeye çıkarmak için hamleleriniz bitmeden mümkün olduğunca çok eşleştirme yapın.

Nasıl Oynanır?

Fare

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

8.01.2024 17:39:38

Benzer Kategoriler:

3'lü Eşleştirme Arkadium Bulmaca Candy Crush Candy Crush Benzeri Çevrimiçi Çocuklar için Eşleştirme Eşleştirme Fare ile Oynanan HTML5 REKLAMSIZ Şeker Şeker Eşleştirme Şeker Patlatma

Orjinal Adı:

Sweet Shuffle

Tatlıları Karıştır oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Tatlıları Karıştır" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu