Eşleştirme Oyunları
Oyun Sayısı
306
415 oynanma
100 1

Oyunun Adı:

Mücevher Karıştırma

Oyun Açıklaması:

Mücevher Karıştırma, Jewel Quest ve Bejeweled'den hoşlananlar için mükemmel bir oyundur. Sadece çocuklar için bir eşleştirme oyunu değil, Mücevher Karıştırma büyükler ve yetişkinler için de mükemmel bir ücretsiz eşleştirme oyunudur!

Oyunun amacı 3 veya daha fazla mücevheri bir sıra veya sütunda eşleştirerek onları tahtadan çıkarmaktır. Bonus puan kazanmak için daha uzun bağlantılar oluşturun.

Mücevher Karıştırma (Jewel Shuffle) sizi saatlerce eğlendirecek eğlenceli ve bağımlılık yapan bir oyundur.

Birçok ücretsiz 3'lü eşleştirme oyununda olduğu gibi Jewel Shuffle'ın amacı, aynı mücevherlerden en az üçünün dikey veya yatay olarak yan yana olmasını sağlayacak şekilde mücevherlerin yerlerini değiştirerek mümkün olduğu kadar çok puan toplamaktır. Bir mücevheri aynı anda yalnızca bir boşluk taşıyabilirsiniz (yani doğrudan bitişik bir mücevherle yer değiştirebilirsiniz). Bunu yapmak için bir mücevheri hareket etmesini istediğiniz yöne sürükleyebilirsiniz. Sürüklemek istemiyorsanız, taşımak istediğiniz mücevhere tıklayabilir veya dokunabilirsiniz, ardından takas etmek istediğiniz mücevhere tıklayabilir veya dokunabilirsiniz.

Aynı mücevherleri eşleştirmek onların kaybolmasına neden olacak ve tahtaya yeni mücevherler düşecek. Tonlarca puan toplamak için tek bir hamlede birden fazla eşleşmeyi birleştirin! Ekstra puan kazanmak ve güçlü bonus mücevherlerin kilidini açmak için daha uzun maçlar oluşturun. Puan kazandıkça üstteki ilerleme çubuğu dolacaktır. Her gerçekleştiğinde bir sonraki seviyeye geçeceksiniz ve soldaki puan çarpanı artacaktır. Bu süreçte hamlelerinizin tükenmediğinden emin olun!

Nasıl Oynanır?

Fare

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

16.01.2024 19:05:34

Benzer Kategoriler:

1001 3'lü Eşleştirme AOL Arkadium Bilgisayar Binbir Gece Masalları Büyükler İçin Cool En İyi Eşleme Eşleştirme Gem Swap Gems Swap HTML5 Jewel Kadın Klasik Mouse ile Oynanan MSN Mücevher Mücevher Eşleme Mücevher Eşleştirme Online PC REKLAMSIZ Stres Atma Takas Tüm Zamanların En İyi Ücretsiz Üçleme Üçlü Eşleştirme Yahoo Yetişkin Yetişkinler İçin Zaman Geçirici Zaman Geçirme Zaman Öldürme

Orjinal Adı:

Jewel Shuffle

Mücevher Karıştırma oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Mücevher Karıştırma" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu