At Oyunları
Oyun Sayısı
23
2.938 oynanma
75 6

Oyunun Adı:

Tek Boynuzlu At Krallığı

Oyun Açıklaması:

Tek Boynuzlu At Krallığı, yaklaşmakta olan harika My Little Pony filminden esinlenerek yapılmış eğlenceli ve heyecan verici bir platform oyunudur. Çeşitli fantezi krallıklarını ziyaret et ve seyahatlerinde değerli taşları topla. Bu parlak ve renkli platform oyunu üç farklı krallıktan oluşuyor. Bahar, Dondurulmuş ve Şeker seviyelerinde oynama imkanı veriyor. Her krallığın farklı temaları ve engelleri var.

Tek boynuzlu at güçlerinizi kullanarak birçok farklı engelden kaçabilir ve uçabilirsiniz. Bazı nesneler sizi yavaşlatabileceği veya hatta düşmenize neden olabileceği için dikkatli olun! Ejderha'ya dikkat etmelisin. Çok yaklaşırsan ateş püskürtüyor! Tek Boynuzlu At Krallığındaki midillilere yardım et ve bugün eğlen!

Nasıl Oynanır?

Ok Tuşları: Hareket
Boşluk Tuşu: Zıplama (uçmak için basılı tutun)

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

6.02.2019 20:34:23

Benzer Kategoriler:

2019 At Çocuk Engelli GameDistribution Hayvan HTML5 iqralar Kız Koş Koş ve Zıpla Koşma Level Mobil My Little Pony Oyun Oynamak İstiyorum Platform Renkli Tablet Tek Boynuzlu At Toplamalı TryArcade Uçma Unicorn Zıplamalı

Orjinal Adı:

Unicorn Kingdom

Tek Boynuzlu At Krallığı oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Tek Boynuzlu At Krallığı" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu