Araba Oyunları
Oyun Sayısı
286
5.510 oynanma
66 17

Oyunun Adı:

Trafik Akışı 2

Oyun Açıklaması:

Trafik Akışı 2 (Traffic Run 2), doğru zamanda hızlanma ve durma ile ilgili çılgın bir ücretsiz çevrimiçi araba oyunudur. Arabalara çarpmadan sokakları geçin ve hedefe ulaşın. Araçlarla dolu bir otoyolda bir otomobilin hızını kontrol edin ve diğer arabalara veya trenlere çarpmadan bitiş çizgisine mümkün olduğunca hızlı ulaşmaya çalışın. Hadi bir sürüşe çıkalım! Bitiş yolunda paraları toplayın ve hepsine sahip olana kadar yeni süper spor otomobilleri satın alın. Para kazanmak ve diğer arabaların kilidini açmak için şansınızı çarkıfelek ile deneyebilirsiniz, bu yüzden iyi şanslar ve Trafik Akışı 2 oyununda hızınızı kontrol edin! Tek dokunuşla basit kontrol. Süper bağımlılık yapar. İYİ EĞLENCELER!

Nasıl Oynanır?

Sürmek için dokunun ve basılı tutun, fren için serbest bırakın.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

5.01.2020 22:33:25

Benzer Kategoriler:

2020 Akıllı Telefon Android Araba Araba Kazası Arabalar Arcade Bağımlılık Bağımlılık Yapan Can Sıkıntısı Cool Çılgın Dokunma Dokunmalı Dünyanın En Güzel Dünyanın En Güzel Araba Eğlence Eğlenceli Eğlenceli Araba En Güzel En Güzel Araba En İyi En İyi Araba Erkek GameMonetize Google Google Play Heyecanlı HTML5 iOS iPad İphone Kaza Level Maus Meb Mobil Mouse ile Oynanan Online Oyunlar Sitene Oyun Ekle Süper Sürüş Şehir Tablet Tek Dokunuş Telefon Traffic Run Trafik Trafik Işığı Trafik Işıkları Trafik Kazası Trafik Kontrol Trafik Koşusu Tren Ücretsiz Zaman Geçirici Zamanlama

Orjinal Adı:

Traffic Run 2

Trafik Akışı 2 oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Trafik Akışı 2" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu