Kamyon Oyunları
Oyun Sayısı
98
2.584 oynanma
79 4

Oyunun Adı:

Traktör ile Yük Taşıma

Oyun Açıklaması:

Traktör ile Yük Taşıma küçük ama çok bağımlılık yapan fiziksel destekli traktör sürüş oyunudur! Traktör sürücüsü olarak oynuyorsunuz. Amacınız depodan fabrikaya sebze ve meyve benzeri gıda ürünlerini teslim etmek. Ne kadar çok yük getirirseniz o kadar çok jeton elde edersiniz. Jeton karşılığında garajınızda yeni traktörler ve römorklar satın alabilir ve bunları geliştirebilirsiniz. En iyi nakliyecinin kim olduğunu herkese gösterin! Oyunun bir garajı var ve bu garajda traktör için iyileştirmelerin satın alındığı bir mağaza, toplam 4 traktör ve 4 treyler mevcut. Oyun, yolu otomatik olarak oluşturan toplam 180 seviyeye sahiptir. Ayrıca hız göstergesi, oyunun seçilen diline bağlı olarak hızı saatte kilometre veya mil olarak gösterebilir.

Not: Oyun, dünyanın en popüler dillerinden 13'ünü uygular: İngilizce, İspanyolca, Fransızca, Endonezyaca, Hintçe, İtalyanca, Malayca, Portekizce, Rusça, Arapça, Türkçe, Çince ve Almanca.

Nasıl Oynanır?

WASD veya Ok Tuşları: Sürüş
Boşluk çubuğu: El freni
X: Nitro

Dokunmatik kontroller tüm tarayıcılarda ve mobil cihazlarda çalışır!

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

6.09.2021 21:03:31

Benzer Kategoriler:

2022 Ambar Araba Beceri Bilgisayar Çiftçilik Çiftlik Çocuk Depo Eğlenceli Erkek Fabrika GameDistribution Garaj HTML5 İnternet Kamyon Kargo Kargo Kamyonu Kargo Sevkiyatı Kargo Şirketi Kargo Taşıma Kargo Taşımacılığı Kargo Teslimatı Kargo Yükleme Klavye ile Oynanan Laptop Mobil Nakliye Nakliye Aracı Nakliye Kamyonu Nakliyeci Online PC Römork Seviye Sürüş Tamir Tamir Etme Tamirat Tamirci Tarım Taşıma Taşıma Kamyonu Taşımacılık Taşıyıcı Teslim Etme Teslimat Teslimat Arabası Teslimat Kamyoneti Teslimat Kamyonu Traktör Traktör Kullanma Treyler Ücretsiz Yükseltme

Orjinal Adı:

Tractor Mania

Traktör ile Yük Taşıma oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Traktör ile Yük Taşıma" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu