Hayvan Oyunları
Oyun Sayısı
161
703 oynanma
83 2

Oyunun Adı:

Uç ya da Öl

Oyun Açıklaması:

EvoWorld.io (eski adıyla FlyOrDie.io), büyüme potansiyeline sahip minicik bir sinek olarak başladığınız çok oyunculu bir hayatta kalma oyunudur! Daha büyük ve daha güçlü bir hayvana dönüşmek için ihtiyacınız olan yiyeceği arayın. Doğal düşmanlarınızdan uzak durun, tüm evrimlerin yırtıcıları olduğu için birilerinin atıştırmalığı olmamak için kaçınmanız gerekir. Her gelişişinizde özel yeteneğinizi kontrol ettiğinizden emin olun, zor durumlarda size yardımcı olabilirler!

Siz geliştikçe, diğer oyuncular da diyetinizin bir parçası olur. Her seviye yeni bir özel yetenek ve yenecek daha çok şeyle birlikte gelir. Seçim basit, Uçarsın ya da Ölürsün!

Yeşil ile belirtilen öğeleri ve hayvanları yiyin. Kırmızı çerçeveli hayvanlardan kaçının, sizi yerler! Yüzlerce başka oyuncuya karşı hayatta kalmak için savaşacaksınız, bu yüzden hareket etmeye ve yemeye devam ettiğinizden emin olun. Su seviyenize de dikkat edin, hayatta kalmak için bol suya ihtiyacınız olacak.

Oyunda ilerlerken, her hayvanın kendine özgü özel yeteneği olacaktır. Oyunu daha hızlı geçmek için bu özel yeteneği kullanabilirsiniz. Bir sinek olarak başladığınızda, "acemi şansına" sahip olacaksınız. Bu size bir avcının saldırısından kaçınmak için %50 şans verir. Özel yetenekleri avantajınıza kullanın.

Uç ya da Öl oyununda (EvoWorld.io) 45 farklı hayvan ve 8 evrim aşaması var. Basit bir sinek olarak başlıyorsunuz ve hayvanlar aleminde yolunuza devam ediyorsunuz.

Normal hayvanlarla oynadıktan sonra iblisler, efsanevi canavarlar, kozmik varlıklar ve ölümsüzler var. Ölüm meleği besin zincirinin en tepesindedir ve avını indirmek için tırpan kullanır.

EvoWorld.io'da birden fazla biyom vardır. Her birinin tamamen farklı bir manzarası var. Her yerde farklı avlar bulacaksınız, bu yüzden haritayı keşfetmekten ve orada neler olduğunu görmekten korkmayın.

İpuçları:
- Bir yerde çok uzun süre kalmayın.
- Özel yetenekleri avantajınıza kullanın.
- Yenilmekten kaçınmak için bulutların arasında saklanın.
- Bolca su iç.
- Yiyebildiğin kadar çok av ye!

Nasıl Oynanır?

Karakterinizi kontrol etmek, büyütmek ve bir sonraki türe geçmek için yemeniz gereken şeyleri yemek için Farenizi veya Ok Tuşlarını kullanın. Ekranın üst kısmında gelişmek için yiyebileceğiniz şeylerin resimleri var.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

10.06.2023 01:53:55

Benzer Kategoriler:

2 Boyutlu 2D Aksiyon Beceri Büyüme Çevrimiçi Çok Oyunculu Evrim Fare ile Oynanan FlyOrDie.io Gelişim Gelişme Hayatta Kalma Hayvan HTML5 IO Kuş Kuş Simülatörü Multiplayer Platform Simülasyon Sinek Survival Tarayıcı Türkçe Uçma Yeme Yetenek

Orjinal Adı:

EvoWorld.io

Uç ya da Öl oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Uç ya da Öl" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu