Beceri Oyunları
Oyun Sayısı
990
3.783 oynanma
73 8

Oyunun Adı:

Uçan Basketbol Topu

Oyun Açıklaması:

Bir basketbol topuna küçük flappy kanatları ekleyin ve bir süper bağımlılık yapan tek dokunuşla oynanan uçan bir basket topu oyunu olmuş olacak! Burada yüksek bir puan alır mısın, yoksa cep telefonunu hayal kırıklığı içinde parçalayacak mısın? Basitçe uçmak için dokunun ve puan toplayabilmeniz için basketbol topunu mümkün olduğunca çok sayıda çembere atlamaya çalışın. Bonus almak için yanlara dokunmayın ve zemine temas etmekten kaçındığınızdan emin olun veya herhangi bir çemberi kaçırmayın! Aksi takdirde oyun biter!

Nasıl Oynanır?

Zıplamak için tıklayın veya dokunun.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

14.07.2019 00:47:55

Benzer Kategoriler:

2019 Bağımlılık Bağımlılık Yapan Basket Basket Atışı Basket Atma Basket Atmaca Basket Topu Basketbol Basketbol Topu Beceri Bedava Can Sıkıntısı Cool Çember Çılgın Çocuklar için Basketbol Eğlence Eğlenceli En Güzel Famobi Fizik-Beceri Fizik Flappy Flappy Bird Gevşek Gevşek Kuş HTML5 iqralar Ketchapp Kuş Mausla Oynanan Meb Mobil Mouse ile Oynanan MSN Online Pota Skor Smaç Spor Tablet Telefon Top Uçma Uçuş Y8 Yüksek Skorlu Zıplama

Orjinal Adı:

City Dunk

Uçan Basketbol Topu oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Uçan Basketbol Topu" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu