Beceri Oyunları
Oyun Sayısı
990
2.683 oynanma
93 2

Oyunun Adı:

Uçan Kunduz

Oyun Açıklaması:

Kunduzların uçamayacağını kim söyledi? Çılgın zıplama yolculuğunda deli mucit Justin'e katılın! Fırlatma sapanını kullanın ve onu mümkün olduğunca gökyüzüne doğru uçurmaya çalışın! Para, mıknatıs, roket ve balon gibi değerli şeyleri topla. Uçuşunu durduracak ve kaza yapmanı sağlayacak olan engellerden ve başarısız deneyimlerden kaçındığınızdan emin olun. Eşyaları daha da yükseğe zıplamak için yükseltin ve mümkün olduğunca fazla puan kazanmaya çalışın!

Justin ile Zıplama oyununda amacınız Justin'in olabildiğince yükseğe çıkmasını sağlamaktır! Justin'in hayali daima özgür kuşları gibi uçmaktı. Justin'in her seferinde daha da yükselmesine yardımcı olmak için jeton mıknatısları, roketler, pervaneler ve balonlar gibi yükseltmeleri satın almak için jetonlarınızı kullanın. Tüm yükseltmeleri satın almaya çalışın ve bu online oyunda her seferinde kendi kunduz fırlatma puanınızı geçmeye çalışın.

Nasıl Oynanır?

Ok Tuşları: Hareket, Boşluk Tuşu: Fırlatma
veya Uçmak için tıklayın veya dokunun.

Bu beceri oyununda Justin'i havaya fırlatmak için klavyenizi veya parmağınızı kullanın ve sonra onu havada tutmak için sağa ve sola kaydırın. Onun uçmasına yardımcı olacak paralar, dinlenme noktaları ve güçlendirmeler var. Örslerden, kötü iksirlerden ve Justin'i aşağı sürükleyebilecek diğer engellerden kaçının. Amacınız Justin'i olabildiğince yükseğe uçurmak!

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

5.11.2019 17:05:31

Benzer Kategoriler:

2020 AddictingGames Beceri Çocuk Dünyanın En Güzel Erkek Famobi Friv GameSnacks Geliştirme Gökyüzü Hayvan HTML 5 HTML5 Icy Tower Inlogic Kız Klasik Kunduz Mesafe REKLAMSIZ Sıçrama Sonsuz Tablet Tırmanış Tırmanma Tırmanmaca Toplamalı Tüm Zamanların En İyi Uçma WildTangent Yahoo Yukarı Atlama Yukarı Çıkma Yukarı Sıçrama Yukarı Tırmanma Yukarı Zıplama Yükseğe Çıkma Yükseğe Tırmanma Yükseğe Uçma Yükselme Yükseltme Zıpla Zıplama Zıplamalı Zıplayış

Orjinal Adı:

Jump With Justin

Uçan Kunduz oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Uçan Kunduz" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu