Uzay Oyunları
Oyun Sayısı
98
4.831 oynanma
69 12

Oyunun Adı:

Uzay Roketi

Oyun Açıklaması:

Uzay Roketi arkadaşlarınızın oynamak isteyeceği bağımlılık yaratan fizik tabanlı roket fırlatma simülasyonu oyunu. Uzay Roketi fırlatma muazzam bir uzay gemisinin kontrolünü ele almanız ve dünyadan doğru şekilde fırlatılmasına yardım etmeniz gereken eğlenceli ve benzersiz bir astronot oyunudur. Uzay gemisini fırlatmaya başladığınız andan itibaren, roketin her bir parçası doğru bir zamanda ayırmak için tıklamanız gerekiyor. Yeşil çizgi göründüğü anda izleyin ve tıklayın. Roket parçası ayrıldığında tekrar farenizle yeşil çizgiye tam olarak tıklayın. KetchApp'ın popüler uygulamasına göre, roketinizin uzaya çıkabilmesi için tam zamanında dokunun. Bu işlemi, mekiğin yalnızca son bölmesi kalana kadar tekrarlayın. Göreviniz roketinizi olabildiğince yüksek yörüngeye sokmak. Başarılı lansmanlardan oyun içi para kazanın ve yeni parçalar ve stiller elde etmek için harcayın. Hedeflerinize ulaşana ve görevi tamamlayana kadar yeteneklerinizi ve roketinizi geliştirmeye devam edin. Roket geminizin havaya uçmasına yardım edin! Stratosfer'de patlamaya hazır olun!

Nasıl Oynanır?

Etkileşim için dokunun veya tıklayın. Roketi ayırmak için farenizin sol tuşuna tıklayın.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

16.04.2019 10:56:25

Benzer Kategoriler:

2019 Android Astronot Ay Bağımlılık Beceri Fırlatma Friv GameDistribution GameFlare Geliştirmeli HTML5 iOS iqralar Ketchapp Kiz10 Meb Mesafe Mobil Mouse ile Oynanan Online Roket Roket Fırlatma Roket Gemisi Simülasyon Simülatör Tablet Uçma Uçuş Uçuş Simülasyonu Uçuş Simülatörü Uzay Uzay Adamı Uzay Aracı Uzay Gemisi Uzay Mekiği Uzay Roketi Uzay Uçuşu Uzay Yolculuğu Windows Yıldız Gemisi Yörünge Zamanlama

Orjinal Adı:

Space Frontier

Uzay Roketi oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Uzay Roketi" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu