Silah Oyunları
Oyun Sayısı
174
1.777 oynanma
100 1

Oyunun Adı:

Xibalba

Oyun Açıklaması:

Xibalba, eski maya mitolojisinde bir yer. Doom'a saygı duruşunda bulunan bu oyunda Maya piramidinin derinliklerindeki antik canavarları patlatın!

Bu retro birinci şahıs nişancı oyununda Maya Yeraltı Dünyasında savaşın. Yol sizi yemyeşil ormanlar, ürkütücü yeraltı mezarları, tehlikeli yaratıklar, tuzaklar, hayati güç kaynakları ve silahlarla dolu yüksek teknoloji üslerine götürür.

Sezgisel ve hassas kontroller harika bir oyun deneyimi sağlarken, karanlık ortam müziği ve yüksek kaliteli ses efektleri yoğun bir atmosfer oluşturur.

Oyunda 6 farklı seviye, 3 silah, 6 tip düşman ve destansı bir patron savaşı bulunuyor. Ve bu yeterli değilse, daha da zorlu "zor mod" ile becerinizi test edebilirsiniz.

Not: Kulaklık önerilir!

"W,A,S,D" kullanarak hareket ediyoruz ve "fare" ile nişan alıyor/ateş ediyoruz ya da parmağımızı kullanarak hareket edip silahı kullanıyoruz. Düşman atışlarından kaçmak için duvarları ve saklanma yerlerini kullanın. Ayrıca sağlık paketleri ve daha fazla cephane alabileceğimiz bazı gizli yerlere de bir göz atın. Bir düşman bizi öldürürse, seviyeye tekrar başlamamız gerekir.

Nasıl Oynanır?

WASD/FARE:
Hareket/Strafe: W A S D
Ateş etme: Fare1
Koş: Fare2
Silahı Değiştir: Fare Tekerleği

GAMEPAD:
Hareket/Dönüş: Sol Çubuk/Sağ Çubuk
Ateş etme: Sağ Shoulder Tuşu, A
Koş: Sol Shoulder Tuşu
Silah Değiştir: X, B

KLAVYE:
Taşı/Dönüş: Ok Tuşları
Ateş etme: C veya Ctrl
Koş: X veya Shift
Silah Değiştir: V

Not: Fare görünümünü etkinleştirmek için oyunda tıklayın veya tam ekrana gidin

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

13.06.2021 16:53:29

Benzer Kategoriler:

3 Boyutlu 3D 3D Ateş Etme 3D Atış 3D Nişancı 3D Silah 8 Bit Ateş Etme Atış Bedava Bilgisayar Bilim Kurgu Bilimkurgu Birinci Şahıs Nişancı Canavar Canavar Vurma Canavarlar Doom Erkek Fps HTML5 IzzYgames iOS İphone Kanlı Karanlık Masaüstü Maya Mitoloji Mobil Nişan Nişancı Online PC PhobosLab Piksel Piramit REKLAMSIZ Retro Silah Video Yeraltı Yeraltı Dünyası

Orjinal Adı:

Xibalba

Xibalba oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Xibalba" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm VideosuBenzer Oyunlar