Platform Oyunları
Oyun Sayısı
631
384 oynanma
100 1

Oyunun Adı:

Yapışkan Yol

Oyun Açıklaması:

Yapışkan Yol aksiyonlu fizik tabanlı bir platform tarayıcı oyunudur. Oynamaya başlamak için aşağıdaki dört karakterden birini seçin: Yaşlı Adam, Siyah Kız, Baba ve Oğul, Gangster. Pek çok tehlikeli engel var, kolunuzu kırmayın, bacağınızı kırmayın veya vücudunuzun herhangi bir yeri yaralanmayın.

Yapışkan Yol (Sticky Road) oyununda tuzaklar ve engellerle dolu bir yolda tekerlekli sandalyedeki çılgın yaşlı bir adama rehberlik edin ve yolun sonuna güvenli bir şekilde ulaşmak için ne gerekiyorsa yapın.

Ünlü ve efsanevi Happy Wheels oyunundan ilham alan bu oyunda, tekerlekli sandalyenizde, en dengesiz platformlarda dengenizi korurken cesaretinizi toplamanız ve pedala basmanız gerekecek. Fiziksel engelinizin maceranızı mahvetmesine izin vermeyin ve bu heyecan verici maceraya dalmak için yeni ve eğlenceli karakterlerin kilidini açın. İyi vakit geçirmeye hazır mısın?

Nasıl Oynanır?

WASD veya Ok Tuşları: Hareket/Birincil eylem
Boşluk Tuşu: Jetpack
Shift/Ctrl: Jetpack Yönünü Ayarlama/İkincil eylemleri gerçekleştir
Z: Çıkar
Esc: Seviyeyi Yeniden Başlat/Menü/Duraklat

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

8.01.2024 19:34:30

Benzer Kategoriler:

18 Yaş Aksiyon Beceri Beceri Platform Bölümlü Browser Büyüklere Göre Çılgın Denge Denge Kurma Engel Engellenmemiş Engelli Fizik-Beceri Fizik Fizik Tabanlı Garip HTML5 igroutka İşkence Jetpack Kaçınma Kan Kanlı Level Platform REKLAMSIZ Seviye Atlamalı Şiddet Tarayıcı Tekerlekli Sandalye Tuhaf Tuzak Tuzaklı Yasaksız Yetişkin Zor Zorlu

Orjinal Adı:

Sticky Road

Yapışkan Yol oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Yapışkan Yol" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu