3D Oyunlar
Oyun Sayısı
66
1.014 oynanma
100 1

Oyunun Adı:

Yığın Sıçraması

Oyun Açıklaması:

Yığın Sıçraması süper eğlenceli ve 3 boyutlu bir arcade oyunudur. Rahatlamış hissetmek ister misin? O zaman süper şaşırtıcı farklı seviyelerle bu bağımlılık yaratan yığın düşürme oyununu deneyin. Siyah renkli engellere çarpmadan tüm yığınları zıplayan topun içinden kırın. Zıplayan topun renkli yığın platformundan düşmesine izin verin, ekrana basılı tutun ve topların dibe düşmesine izin verin. Ancak dikkatli olun, zıplayan topu siyah yığına çarpmaktan koruyun. Siyah yüzeye dokunduğunuzda top çarpar ve oyun biter. Topun hızını artırana kadar basılı tutun ve normal hızından daha hızlı bir şekilde sarmalın içinden geçecektir. Daha uzun süre nüfuz edin ve daha fazla parçalamak için parçalayıcı enerji üretir! Sarmal kulenin dibine ulaşmak için zıplamanıza yardım edin.

Nasıl Oynanır?

Fare veya Dokunun.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

17.11.2022 21:21:20

Benzer Kategoriler:

1 Kişilik 2023 3 Boyutlu 3D 3D Beceri Ball Beceri Ezme Ezmece Fare Becerisi Fare ile Oynanan GameSnacks HTML5 Parçalama Platform REKLAMSIZ Sıçrama Smash Top Yığın Zamanlama Zıplama

Orjinal Adı:

Stack Bounce

Yığın Sıçraması oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Yığın Sıçraması" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu