Spor Oyunları
Oyun Sayısı
100
1.493 oynanma
57 4

Oyunun Adı:

Spor Salonu Yığını

Oyun Açıklaması:

Spor Salonu Yığını ağırlık plakalarını halter demirine istiflemeniz gereken eğlenceli bir oyundur. Bu ağırlık plakalarının üzerinde kilogram cinsinden ağırlıkları yazılıdır ve bunları birleştirmek için iki benzer halka şeklindeki plakayı eşleştirebilirsiniz. Bir sonraki seviyelere geçmek için daha ağır kategori ağırlıklarına ulaşın. Kendi ağırlık rekorlarınızı kırın!

Spor Salonu Yığını (Gym Stack), bir spor salonundaki ağırlıklardan ilham alan şaşırtıcı ve eğlenceli grafiklere sahip heyecan verici bir 3D bulmaca oyunudur! Renkli ağırlıkları sıralayarak oyunu çözmeye çalışmanız gerekecek.

Aynı rengin ağırlıklarını eşleştirerek çok daha büyük bir tane oluşturmalarını sağlayın! Tek göreviniz, tüm çubuğu tamamlamaktan kaçınırken ağırlıkları eşleştirmektir, aksi takdirde ilerleyemezsiniz. Kulağa basit geliyor, ancak en yüksek puanı almak ve yolun yarısına varmak istiyorsanız her hareketi dikkatlice düşünmeniz ve stratejiler geliştirmeniz gerekecek. İyi eğlenceler!

Nasıl Oynanır?

Fare

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

23.10.2021 17:55:28

Benzer Kategoriler:

2020 2021 Ağırlık Ağırlık Kaldırma Ağırlık Plakaları Android Bayan Sporcu Benzersiz Bulmaca Dambıl Düşünme EBA Eğitici Eğitsel Eşleme Eşleştirme Eşsiz Fare ile Oynanan Fitness GameSnacks Gym Halter Halterci HTML5 İstif İstif Yapma İstifçi İstifleme İstifleyici Kg Kilogram Mantık Matematik Meb Mobil Olimpik Olimpiyat Online Orijinal Orjinal Öğretmen Özgün PC REKLAMSIZ Sayı Sayı Toplama Spor Spor Salonu Sporcu Tokyo 2020 Yaz Olimpiyatları TRT Çocuk Ücretsiz Yasaksız Yığın Yığınlama

Orjinal Adı:

Gym Stack

Spor Salonu Yığını oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Spor Salonu Yığını" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu