Silah Oyunları
Oyun Sayısı
174
406 oynanma
100 1

Oyunun Adı:

Yüzleşme

Oyun Açıklaması:

Etrafınızda silahlı bir sürü kötü adam ve rehineler varken saniyeler içinde dönüp hepsini vurabileceğinizi biliyor muydunuz? Bu Yüzleşme!

Yüzleşme'nin adrenalin yüklü dünyasına hoş geldiniz! Bu oyunda, saniyeler içinde dönüp düşmanlarınızı vurduğunuzda zaman pratik olarak durur. Becerilerinizle aksiyon dolu bir ortamda kötü adamları alt edeceksiniz. Bu sadece silahlar ve mermilerle ilgili bir oyun değil; reflekslerin, isabetliliğin ve baskı altında karar vermenin testidir.

Karakterinizi basit fare hareketleriyle kontrol edin. Ateş etmek için tıklayın ve hedeflerinizi alt etmeniz için size değerli saniyeler veren kurşun zamanı tetiklenirken izleyin. İlerlemeniz kaç düşmanı ortadan kaldırdığınıza göre belirlenir. Unutmayın, hızlı dönüş ve isabetli atışlar, çatışma'da hayatta kalmanın anahtarıdır!

Nasıl Oynanır?

Fare

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

17.01.2024 15:30:03

Benzer Kategoriler:

Arcade Ateş Etme Atış Beceri Dokunmalı Dokunmatik Ekran Gündelik HTML5 igroutka Nişancı Refleks Rehine Rehine Kurtarma REKLAMSIZ Silah Tek Dokunuş Unity Yükseltme

Orjinal Adı:

Confront

Yüzleşme oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Yüzleşme" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm VideosuBenzer Oyunlar