Klasik Oyunlar
Oyun Sayısı
119
2.590 oynanma
88 2

Oyunun Adı:

Zuma Okyanusu

Oyun Açıklaması:

En popüler bulmaca oyunlarından birinde daha iyi olun. Mücevherleri vur ve her seviyede üç yıldızla tüm seviyeleri tamamlamaya çalış. Bu mücevher oyunu oynamak kolaydır ve aynı zamanda bağımlılık yapar.

Çocuklar ve yetişkinler için 60 farklı seviyeyi kullanmak için benzersiz grafiklerle 4 güçlendirme.

Fırlatmak için dokunun. Onları ortadan kaldırmak için 3 veya daha fazla aynı renkli mücevheri eşleştirin. Sonuna ulaşmadan zincirdeki tüm mücevherleri yok edin. Mevcut ve sonraki mücevher arasında geçiş yapmak için topa dokunun. Alanı daha hızlı temizlemek için güçlendirmeleri kullanın.

Nasıl Oynanır?

Fare

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

2.05.2022 01:34:02

Benzer Kategoriler:

2022 3'lü Eşleştirme Arcade Bağımlılık Yapan Ball Beceri Bölümlü Can Sıkıntısı Cannon Cool Eğlenceli Elmas En Güzel En İyi En Popüler Eşleme Eşleştirme Fare Becerisi Fırlatma GameSnacks HTML5 Inlogic iqralar Klasik Klasik Bulmaca Kombo Levelli Marble Lines Mouse ile Oynanan Mücevher Mücevher Eşleştirme Online REKLAMSIZ Renkli Seviyeli Top Top Eşleştirme Top Fırlatma Ücretsiz Üçleme Yasaksız Zaman Geçirici Zuma

Orjinal Adı:

Zumba Ocean

Zuma Okyanusu oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Zuma Okyanusu" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu