Masa Oyunları
Oyun Sayısı
74
2.990 oynanma
71 9

Oyunun Adı:

3D Satranç

Oyun Açıklaması:

Mantık ve stratejik becerilerinizi dünyadaki en popüler masa oyunlarından biriyle eğitin. Harika bir 3D satranç oyunu oynayın! Aynı cihazda bir arkadaşınıza meydan okuyun veya bilgisayara karşı oynayın. Yeteneklerinize en uygun olan 7 zorluk seviyesinden birini seçebilirsiniz. Becerilerinizi geliştirebilir ve gerçek bir satranç ustası olabilir misiniz?

Nasıl Oynanır?

Parçalarınızı taşımak için tıklayın veya dokunun.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

4.05.2019 19:30:08

Benzer Kategoriler:

1 Kişilik 2 Kişilik 2 Kişilik Masa 2 Kişilik Satranç 2 Oyunculu 2019 Aile Arkadaşımla Oynayabileceğim Arkadaşla Oynanan Bedava Beyin Bilgisayara Karşı Bilgisayara Karşı Satranç Bilgisayara Karşı Ücretsiz Online Satranç Oyunları Büyükler İçin Büyükler İçin Masa Büyükler için Zeka Çocuklar için Eğitici Eğitici Eğitim Eğitsel Famobi HTML5 iqralar Klasik Satranç Mantık Meb Mobil MSN Okul Online Online Satranç Satranç Satranç Oyna Satranç Oyunu Satranç Ustası Tablet Usta Satranç Ücretsiz WebGL Y8 Zeka

Orjinal Adı:

3D Chess

3D Satranç oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"3D Satranç" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu