Ameliyat Oyunları
Oyun Sayısı
33
3.962 oynanma
71 12

Oyunun Adı:

Acil Cerrahi

Oyun Açıklaması:

Bir doktor olarak oynayın ve her yaş için bu eğlenceli oyunda bazı şanssız insanlara yardım edin. Hastalarınız acayip kazalara karıştı ve acil serviste bekliyorlar. Şimdi onları iyileştirme sırası sizde. Bir köpek masum bir postacıyı ısırdı, baca temizleyicisine yıldırım çarptı, balıkçı büyük bir balığın saldırısına uğradı. Yedi hastayı iyileştirmenin doğru yolunu bulun ve tedavi etmek için çeşitli mini oyunlar oynayın. Sizin yardımınızla tamamen iyileşebilirler mi? Yaralı hastalara gerçek bir doktor şefkati gösterip tedavilerini tamamlayın.

Nasıl Oynanır?

Etkileşim için tıklayın veya dokunun.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

18.12.2019 17:50:50

Benzer Kategoriler:

2020 Acil Acil Servis Ameliyat Ameliyat Etme Ameliyat Yapma Ameliyathane Bebek Bebekler İçin Bebeklere Göre Cerrah Cerrahi Cerrahlık Çılgın Çocuk Çocuklar İçin Çok Komik Doktor En Güzel Ameliyat Famobi Friv Hasta Hastane HTML5 İlk Yardım İlk Yardım Ekibi Kız Kızlar İçin Kızlara Göre Komik Lol Meb Mouse ile Oynanan Tedavi Tedavi Etme Türkçe Ameliyat

Orjinal Adı:

Emergency Surgery

Acil Cerrahi oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Acil Cerrahi" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu