Ameliyat Oyunları
Oyun Sayısı
33
143 oynanma
100 1

Oyunun Adı:

Acil Servis

Oyun Açıklaması:

Acil Servis, bir hastaneyi ve tüm hastaları yönettiğiniz bir doktor oyunudur. Hastanenin acil servisi son zamanlarda oldukça kalabalıktı. Hastaları toplayıp tedavi olmaya götürün. Onlara gerekli ilaçları verin ve hastaneyi büyütmek için para toplayın!

Çeşitli rahatsızlıkları olan hastalar tedavi için doktorunuzun muayenehanesine gelecektir. Hastalıklarıyla ilgilenin ve tedavi edilen her hasta için nakit ödeme alın! Acil Servis (Healing Rush), etrafta koşuşturmanızı ve hastaları olabildiğince çabuk iyileştirmenizi sağlayacak.

Her alana daha fazla yatak ekleyerek hastanenizin kapasitesini genişletin. Hastalardaki artışın yönetilmesine yardımcı olması ve üzerinizdeki yükün bir kısmını hafifletmesi için doktorları işe alın.

Daha nadir hastalıkları olan kişiler için iyileştiğinde daha yüksek kazanç sağlayan yeni sektörler ekleyebilirsiniz. Her yeni tesiste kırık kemikler, enfeksiyonlar vb. benzersiz bir tema yer alıyor.

Dolaplardan yeni doktor konuları alabilirsiniz. Dolabın yanında hızınızı, toplama sürelerinizi ve daha fazlasını artırabileceğiniz deney istasyonunu da bulacaksınız.

Nasıl Oynanır?

Hastalarla etkileşime geçmek için FARE veya WASD'yi ve SOL TIKLAMA'yı kullanın.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

19.01.2024 22:54:23

Benzer Kategoriler:

3D Acil Servis Ameliyat Bakım Çocuk Çocuklar İçin DatsGames Doktor Gündelik Hasta Hasta Bakma Hasta Taşıma Hasta Tedavi Etme Hastaları Kurtarma Hastalık Hastane Hastane İşletme Hastane Yönetimi Hastane Yönetme HTML5 Idle igroutka İlaç İyileştirme Kız Kızlar İçin Kızlar İçin Eğlenceli Kızlara Göre Kolay Muayene Muayene Etme Online REKLAMSIZ Sağlık Simülasyon Tedavi Tedavi Etme Telaş Unity Yönetim Yönetme

Orjinal Adı:

Healing Rush

Acil Servis oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Acil Servis" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu