Beceri Oyunları
Oyun Sayısı
959
69.709 oynanma
88 64

Oyunun Adı:

Amigo Kurtarma 2

Oyun Açıklaması:

Amigo, Amigo Ülkesine geri döndü. Amigo Kurtarma 2, çılgın meksikalı adamın macerasının ikinci bölümü ve bu kez New York'ta. Bu bulmaca oyununda pançonun balonlarını patlatmadan, yukarı doğru uçmasına yardımcı olmak için sırayla kutuları kaldırmanız gerektirir. Her hareket önemlidir, bu yüzden eylemlerinizi çok dikkatli bir şekilde planlayın. Bu eğlenceli fizik tabanlı bulmaca oyununun başka bir devamını oyna ve meksikalı arkadaşınız Pancho'nun gökyüzünde iki balonu ile uçmasına yardım edin. Amigo kaçabilecek şekilde blokları kaldırın ve yolu temizleyin. Her seviyenin sonunda üç yıldız kazanmak için hızlı ve akıllıca tıklayın. Her yerde dolaşan tuzaklar vardır, bu yüzden mümkün olan en güvenli yolu seçerek balonlarınızı koruduğunuzdan emin olun. Oyunda üstesinden gelmeniz gereken harika mekanizmalar ve engellerle dolu 25 zorlu bölüm var. Amigo'nun kaçabilmesi için yolu temizleyin, balonun gökyüzüne uçmasını sağlamak için patlama tehlikesi oluşmasını önleyin. Kaldırmak için nesnelere tıklayın. Bol eğlenceler.

Nasıl Oynanır?

Nesneleri kaldırmak için dokunun veya tıklayın.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

5.05.2012 11:05:10

Benzer Kategoriler:

AGame Amigo Panço 2 Balon Balonlu Amigo Balonlu Amigo 2 Beceri Çocuklara Göre Eğlenceli Engel Fizik Friv HTML5 iqralar Meb Meksikalı Mobil Mouse New York Tablet Tuzak Türkçe

Orjinal Adı:

Amigo Pancho 2

Amigo Kurtarma 2 oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Amigo Kurtarma 2" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu