Beceri Oyunları
Oyun Sayısı
978
60.706 oynanma
90 9

Oyunun Adı:

Amigo Kurtarma

Oyun Açıklaması:

Fizik ve balon güçlerini kullanarak arkadaşının tehlikeli kanyondan kaçmasına yardım et! Her seviyede üste doğru çıkmaya çalışırken kayaları ve çivili nesneleri yoldan çıkarın. Amigo Kurtarma, Amigo Pancho serisinin ilk heyecan verici görevidir. Cesur amigolarımıza, bir yolu temizleyerek ve yolundaki engelleri kaldırarak sıcaktan yanan çölün ısısından kaçmasına yardım etmelisiniz. Amigo kendine bağlı bir dizi balon kullanarak uçar. Tehdit yaratan nesneleri temizlemelisin, balonlarını patlatabilir ve yere düşmesine neden olabilirsin! İleriyi düşünün ve arkadaşınızın kaçmasına ve bu eğlenceli bulmaca platform oyununda eve geri dönmesine yardımcı olmak için hızlı hareket edin. Balonları derhal patlatacakları için tuzaklara, sivri uçlara ve diğer keskin nesnelere dikkat edin. 25 farklı seviye boyunca çalış ve mümkün olduğunca Amigo'ya rehberlik et! Bu oyun eğlenceli bir oyun, zorlu bulmacalar ve mükemmel çizgi grafiklere sahip. Her seviyeyi tamamlayıp Amigo Pancho'nun kaçmasına yardım edebilir misiniz? Bu harika bir fizik tabanlı bulmaca platform oyunu Amigo Kurtarma'nın tadını çıkarın.

Nasıl Oynanır?

Nesneleri kaldırmak için dokunun veya tıklayın.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

12.05.2011 07:46:39

Benzer Kategoriler:

AGame Amigo Panço Balon Balonlu Amigo Bulmaca-Platform Çocuklar İçin Düşünme Eğlenceli Fizik HTML5 iqralar Kizi Meb Meksikalı Mobil Mouse Nesne Kaldırma Tablet Western

Orjinal Adı:

Amigo Pancho

Amigo Kurtarma oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Amigo Kurtarma" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu