Gemi Oyunları
Oyun Sayısı
107
2.941 oynanma
74 6

Oyunun Adı:

Amiral Battı Donanma

Oyun Açıklaması:

Diplomasi bitti! Bombaları düşmanınızın filosuna yağdırın ve stratejinizi bir amiral olarak kanıtlayın. Klasik masa oyununun bu versiyonunda rakibinizin filosunun her gemisinin ızgaradaki konumunu tahmin etmeye çalışacaksınız. Her dönüşte siz ve rakibiniz 3 füze fırlatacak. Son rakip gemiyi ilk batıran oyunu kazanacak.

Nasıl Oynanır?

Gemi yerleştirmek ve saldırmak için tıklayın veya dokunun.

Filonuzu bir ızgaraya yerleştirin ve rakibinizin gemilerinin nerede sakladığını tahmin etmeye çalışın. Her dönüşünüzde ve rakibinizde 3 füze olacak. Izgaradan bir hücre seçin ve füzenin düşmesine izin verin.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

2.05.2020 21:44:09

Benzer Kategoriler:

Aile Amiral Amiral Battı Battleship Battleships Bilgisayara Karşı Bomba Büyükler İçin Büyükler İçin Masa Deniz Deniz Savaşı Donanma Eğlence En Popüler Filo Füze GameMonetize Gemi Gemi Savaşı HTML5 Inlogic Izgara Klasik Kutu Masa Mausla Oynanan Meb Mouse ile Oynanan Popüler Savaş Savaş Gemisi Savaş Stratejisi Sıra Tabanlı Strateji Su Tahmin Tahmin Etme Tahta Tekne Tüm Zamanların En İyi

Orjinal Adı:

Battleships Armada

Amiral Battı Donanma oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Amiral Battı Donanma" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu