Kız Oyunları
Oyun Sayısı
109
3.393 oynanma
79 4

Oyunun Adı:

Ay Savaşçısı Avatar Oluşturucu

Oyun Açıklaması:

En sevdiğin Ay Savaşçısı kızını bu büyülü avatar yapıcıda yarat! Chibi karakterini havalı kıyafetlerle kişiselleştir ve harika bir görünüm kazandır! Saç stilleri, sevimli elbiseler, izci üniformaları, sihirli değnekler, mücevherler veya ayakkabılar gibi çeşitli kategorilerden birini seç ve istediğin her şeyi renklendir!

Bu avatar oluşturucu ile kendi Sailor Scout karakterini yaratabilirsin! Zaten bilinen karakterleri, Sailor Scouts (Sailor Moon, Sailor Chibi Moon, Sailor Mars, Sailor Mercury, Sailor Jupiter and Sailor Venus), Outer Sailor (Sailor Neptune, Sailor Pluto, Sailor Saturn, Sailor Uranus) oluşturabilir ve düşmanları Sailor Galaxia veya New Queen Serenity gibi prensesler, Tuxedo Mask olarak prensler ve Sailor Cosmos gibi eterik varlıklar. Ya da sıfırdan yeni bir orijinal Sailor yarat! Sonsuz kombinasyonlar var ve fikir üretmekte zorlanırsanız, karıştır düğmesine basın ve size uygun rastgele bir kombinasyon bulun. İyi eğlenceler!

Nasıl Oynanır?

Etkileşim için tıklayın veya dokunun.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

8.07.2019 23:03:18

Benzer Kategoriler:

Anime Avatar Ay Savaşçısı Chibi Çizgi Film Çizgi Roman Doll Famobi Giydirip Süsleme Giydirme Giysi Giydirme HTML5 Japon Karakter KawaiiGames Kız Kızlar İçin Kızlara Göre Makyaj Manga Oluşturma Oluşturucu Oyuncak Bebek Saç Saç Modeli Saç Yapma Sailor Moon

Orjinal Adı:

Sailor Scouts Avatar Maker

Ay Savaşçısı Avatar Oluşturucu oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Ay Savaşçısı Avatar Oluşturucu" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu