Üzerine Tıklamalı Oyunlar
Oyun Sayısı
69
2.451 oynanma
76 5

Oyunun Adı:

Adem ve Havva Aşk Arayışı

Oyun Açıklaması:

Sevgili Havva'yı bulmak için dünyayı gezmesi gereken yeni ve heyecan verici bir macerada Adem'e yardım edin. Adem ve Havva Aşk Arayışı, muhteşem Adem ile Havva tıklamalı macera bulmacası serisindeki en son bölüm. Dizinin 8. oyununda Adem ve aşk iksiri var. Hedefinize güvenle ulaşana kadar farklı seviyelerin üstesinden gelmenizi sağlayacak her türlü bilmeceyi çözün. Adem, kadınları etkileyebileceği ve mükemmel Havva'sını bulabileceği güçlü ve ölümcül bir aşk iksiri yaratmayı başardı. Tek sorun, iksirini kaybettiği için kullanamayacağı ve Havva'yı kurtarması için aşk iksirini bulması lazım. Ona bu macerada yardım edelim!

Nasıl Oynanır?

Etkileşim için tıklayın veya dokunun.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

4.04.2019 10:54:15

Benzer Kategoriler:

2019 Adem Adem ile Havva Aşk Aşk Hikayesi Bebekler İçin Çocuklar İçin Functu GameDistribution Gizli Nesne Havva HTML5 iqralar Kızlar İçin Komik Mantık Mobil Oyun Oynamak İstiyorum Tablet Tıklamalı Tıklamalı Bulmaca Tıklamalı Macera Üzerine Tıklamalı

Orjinal Adı:

Adam and Eve Love Quest

Adem ve Havva Aşk Arayışı oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Adem ve Havva Aşk Arayışı" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu