Üzerine Tıklamalı Oyunlar
Oyun Sayısı
69
3.133 oynanma
100 1

Oyunun Adı:

Adem ve Havva: Uyurgezer

Oyun Açıklaması:

Adem çok fena bir uyurgezer olarak göründü ve birilerinin onu eve geri götürmesi gerekiyor. Adem ve Havva 6: Uyurgezer, şaşırtıcı Adem ve Eve serisinin bir başka bölümüdür. Bu macerada, Adem farkında olmadan uyuyakaldı. Eğlenceli Adem ve Havva'nın tıklamalı bulmaca oyun serisinin bu bölümünde, komik görünümlü tarih öncesi karakter soğuk buz çağının ortasında kaybedilmiş. Her aşamada bir çıkış yolu bulmasına yardımcı olmak için nesnelerle ve karakterlerle etkileşime geçin. Adem soğuk gecede buzda uyurgezerlik yapıyor. Yatağa geri dönmesi için ona yardım et. Adem'ın bilinçsizce sıcak ve rahat yatağına dönüp dönmediğini öğrenin ve fark etmeden ne çılgınca şeylerin geçtiğini görün. Adem ve Havva: Uyurgezer oyununun tadını çıkarın! Adem, Kuzey Kutbu'ndan geçerken uyurgezerlik yapıyor! Bu eğlenceli tıklamalı bulmaca-macera oyununda eve dönüp yatağa girerken kesinlikle ona göz kulak olmanız gerekecek. O şimdi tehlikeli bir buz dağında uyurgezerlik yapıyor. Bizim uykulu kahraman uyurgezerimizin güvende olmasına yardım etmeli ve yolundaki tüm engellerden kaçınmalısınız. Aç kutup ayıları, kızaklara binme ve daha birçok şeyden kaçınmasına yardımcı olabilir misiniz? Diğer bölümlerde olduğu gibi, Adem'ın güvenle yürüyebileceği bir yol oluşturmak için seviyedeki nesnelerle ve karakterlerle etkileşime girmelisin. Bugün Adem'ın yatağa girmesine yardım etmeniz gerekecek. Kolay bir iş olmayacak çünkü yüzleşeceğiniz birçok engel olacak. Mümkün olduğunca uzaklaşmanın ve yeterli puan kazanmanın bir yolunu bulun. Bazen doğru yol açık olmayabilir ve nesnelerin birbirleriyle nasıl etkileşime girdiğini düşünmek için zaman ayırmanız gerekir. Her seviyede yolunuzu araştırın ve Adem'i güvenli bir şekilde yatağına getirin! Ayrıca donarak ölmediğinden emin olun. Oyun basit bir oyun ve harika grafiklere sahip. Oyun boyunca yolunuzu çıkan nesnelere düşünerek tıklayın ve Adem'i soğuk suya düşürmemeye dikkat edin. Adem ve Havva: Uyurgezer oyunu oldukça eğlenceli. Bol serüvenler.

Nasıl Oynanır?

Etkileşim için dokunun veya tıklayın.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

11.04.2019 14:52:45

Benzer Kategoriler:

Bebekler İçin Bebeklere Göre Bulma Çocuk Functu GameDistribution Gizli Nesne HTML5 Keşif Kız Kolay Komik Mobil SilverGames Tablet Tıklama Tıklamalı Tıklamalı Bulmaca Tıklamalı Macera Üzerine Tıklamalı

Orjinal Adı:

Adam and Eve Sleepwalker

Adem ve Havva: Uyurgezer oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Adem ve Havva: Uyurgezer" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu