Üzerine Tıklamalı Oyunlar
Oyun Sayısı
69
3.666 oynanma
87 4

Oyunun Adı:

Adem ve Havva 4

Oyun Açıklaması:

Sevimli ve komik üzerine tıklamalı bulmaca oyunu serisi Adem ve Havva dördüncü bölümü ile geri döndü. Bu bölümdeki göreviniz, Adem'in sevgili Havvasına dönme macerasındaki tembel Adem'e yardım etmektir. Adem ve Havva 4 eğlenceli ve zorlu Adem ve Havva oyun serisinin bir sonraki macerası. Adem bir kez daha yeni bir Havva arayışı içindeydi. Adem'e her yaş için yapılmış bu harika bulmaca-macera oyununda gerçek aşkı bulması için yardım edin! Ademin engelleri aşmasına ve onun gerçek aşkı bulmasına yardımcı olmak için her seviyeyi geçmeniz gerekli. Bu seviyeleri geçmek için iyi düşünmeli ve beyninizi biraz zorlamalısınız. Her zor durumdan bir çıkış yolu bulmak için nesnelerle, insanlarla ve hayvanlarla etkileşime geçin. Kapıları aç, aptal muhafızlara ve bazı dinozorların sana yardım etmesine izin ver. Hatta ürkütücü mumyaları kandır. Önceki bölümde Havva ona küskündü, bu yüzden gerçek aşkı bulmak istiyor, ona yardım edebilir misin?

Nasıl Oynanır?

Etkileşim için dokunun veya tıklayın.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

12.04.2019 11:30:18

Benzer Kategoriler:

Aşk Aşk Hikayesi Basit Bebekler İçin Bebeklere Göre Bulma Çocuklar İçin Düşünme Düşünme Yeteneği Functu FunkyPotato GameDistribution Gizli Nesne HTML5 Jurassic World Keşif Kolay Komik Maus Meb Mobil Popüler Çocuk Tablet Tıklamalı Tıklamalı Bulmaca Üzerine Tıklamalı

Orjinal Adı:

Adam and Eve 4

Adem ve Havva 4 oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Adem ve Havva 4" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu