Beceri Oyunları
Oyun Sayısı
990
4.572 oynanma
67 12

Oyunun Adı:

Balta ile Ağaç Kesme

Oyun Açıklaması:

Balta ile Ağaç Kesme hızlı tempolu odun doğrama oyunudur. Odun kesme zamanı! Ağaçtan olabildiğince çok kereste keserek doğrama becerilerini sergileyin. Hızlı olmalısın ve dallara yaklaşmaktan kaçınmalısın! Tehlikeyi önlemek için pozisyonunuzu değiştirin ve kesmeye devam edin. Yeteneklerini geliştir ve birkaç harika karakterle oyna. Altın oduncu madalyasını almak için gerekenlere sahip misiniz? Baltanı keskinleştir, ağaçkakan kadar hızlı salla!

Oduncu Adam oyununda bütün gece uyumaktan ve bütün gün çalışmaktan daha fazlasını yapan en iyi oduncu olarak kendini kanıtlayacaksın. Ağaç Kesen Adam oyununda söz konusu ağacın bir tarafından diğer tarafına atlarken birbiri ardına bir ağacı kesmek için yarışacaksınız. Üstünüze düşebilecek dallar üzerinde dikkatli olun ve altından kolayca geçebileceğiniz dallara dikkat edin. Kereste Adam olabilirsin ama yine de sadece bir insansın. Eğer lider panosunun tepesine geçmek istiyorsanız, hızlıca doğrayın. Çalışmanız gerekecek, odun kesmek ve dünyadaki diğer oyunculardan daha fazla ağaç dökmek zorunda kalacaksınız. Bol eğlenceler.

Nasıl Oynanır?

Ağacı kesmek için Ok Tuşları, tıklayın veya dokunun.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

26.10.2019 13:11:58

Benzer Kategoriler:

2020 Ağaç Ağaç Kesme Ağaç Kırma Ahşap Arcade Balta Beceri Dokunma Dokunmalı Eğlence Erkek Famobi Fare Becerisi Fare ile Oynanan Friv GameSnacks HTML5 Inlogic iqralar Kesme Meb Mouse ile Oynanan Odun Odun Kesme Odun Kırma Oduncu Orman Piksel REKLAMSIZ Retro Timberman WildTangent Y8 Yetenek Zamanlama

Orjinal Adı:

Timber Guy

Balta ile Ağaç Kesme oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Balta ile Ağaç Kesme" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu