Zeka Oyunları
Oyun Sayısı
368
2.145 oynanma
100 1

Oyunun Adı:

Beyin Jimnastiği

Oyun Açıklaması:

Beyin hücrelerinizi harekete geçirin ve hazırlanın! Yeni bir Beyin Jimnastiği oyunu geldi! Beyninizi zinde tutmak, performansınızı geliştirmek veya sadece kişisel bilişsel yeteneklerinizi geliştirmek için eğlenmek önemli değil, bu oyun tam size göre! Artık okulda olmamanız, zihninizi keskinleştiremeyeceğiniz anlamına gelmez. Çok çeşitli bireysel mini oyunları çözün. Sıkışırsanız, ampulleri ipuçlarıyla değiştirin. İkna edilmiş? O zaman dalın ve kendinizi test edin!

Özellikleri:
- 100'den fazla beyin jimnastiği seviyesi.
- Kalkülüsü, hafızayı, analizi, keskinliği ve algıyı eğitir.
- Her yaş için uygundur.

Nasıl Oynanır?

Fare

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

12.10.2021 21:19:52

Benzer Kategoriler:

2021 Akıl Geliştirme Beyin Beyin Egzersizi Beyin Eğitimi Beyin Jimnastiği Bulmaca Büyükler İçin Büyükler için Zeka Çocuklar için Eğitici Dikkat Geliştirme EBA Eğitici Eğitim Eğitsel Eğitsel Bulmacalar En İyi En İyi Zeka GameSnacks Hafıza Hafıza Geliştirme HTML5 İngilizce Konsantrasyon Mantık Mantık Bulmacaları Mantıksal Meb MentalUP Micro Mikro Mini Okul Online REKLAMSIZ Test TRT Çocuk Ücretsiz Yetişkin Yetişkinler İçin Yetişkinler İçin Eğitsel Zeka Zeka Bulmacaları Zeka Bulmacası Zeka Geliştirme Zeka Oyunu Zeka Ölçme Zeka Ölçme Testi Zeka Soruları Zeka Testi Zihin Zihin Geliştirme Zihinsel

Orjinal Adı:

Brain Trainer

Beyin Jimnastiği oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Beyin Jimnastiği" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu