2 Oyunculu Oyunlar
Oyun Sayısı
93
142.851 oynanma
89 698

Oyunun Adı:

Bomb It 5

Oyun Açıklaması:

Yepyeni Bomb It 5, komik Bomberman klonunun beşinci devamı olan ve içindeki herkesi ve etrafındaki her şeyi bin parçaya ayırmanız gereken oyun. Bomb It 5 orijinal ve ikonik Bomberman serisinin oyun öğelerini alan epik platform oyununun beşinci bölümü. Bombaları ve diğer silahları, sizi yok etmek isteyen tüm düşmanları ölmeden önce yok etmek için kullanın. Eğer önceki Bomb It bölümlerinden herhangi birini oynadıysanız, çılgınca arcade oyununu ve eğlenceli bombalama eylemini seveceksiniz. Müthiş güç kaynaklarını ve silahları almak ve oyunu kazanmak için düşmanları bombala ve hayatta kal. Bu bölümde yeni oyun modlarına katılabilir ve yeni seviyelerde savaşabilirsiniz. Her zaman olduğu gibi, haritanın etrafında hareket etmeli ve rakiplerinizi yok etmek için bomba yerleştirmeye çalışmalısınız. Dikkatli olun ve kendinizi havaya uçurmak ya da başka bir oyuncu tarafından köşeye sıkıştırılmak zorunda kalmayın. Canınızı ve hayatta kalabilmenizi arttırmak için güçlendirmeleri almak zorundasınız. Bunun için blokları parçalamayı unutmayın. Bomb It 5'in tadını çıkarın.

Nasıl Oynanır?

1. Oyuncu;
AD: Hareket, Enter: Bomba Yerleştir

2. Oyuncu;
Ok Tuşları: Hareket, Boşluk Çubuğu: Bomba Yerleştir

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

24.11.2012 02:56:16

Benzer Kategoriler:

2 Kişilik 2 Oyunculu A10 AGame Arena Arkadaş Arkadaşımla Oynayabileceğim Arkadaşla Oynanan Arkadaşlık Bedava Bomb it Bomba Bomba Bırak Bomba Bırakma Bombacı Bombalama Bomberman Çok Oyunculu Dinamit En Güzel Oyun Sitesi En İyi Oyun Sitesi En Yeni Flash HTML5 İki Kişilik İki Oyunculu Kız Kızlar İçin Mobil Multiplayer Online Rekabet Robot Sitene Oyun Ekle Tablet Türkçe Yeni

Orjinal Adı:

Bomb It 5

Bomb It 5 oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Bomb It 5" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu