Bombacı Oyunları
Oyun Sayısı
24
3.871 oynanma
70 12

Oyunun Adı:

Bombacı Çok Oyunculu

Oyun Açıklaması:

Bombacı Çok Oyunculu, ücretsiz bir online bomberman oyunu. Labirentte diğer oyuncuları havaya uçurmak için sabırsızlanıyor musunuz? Bombacı Multiplayer, ikonik Bomberman oyununun müthiş bir 3d online çok oyunculu versiyonudur. Çevrimiçi olarak diğer oyunculara karşı rekabet etmeli ve arena üstünlüğü için savaşmalısınız. Bu aksiyon dolu, çok oyunculu oyunda lider tablosunun tepesine çıkacak mısın? Tüm dünyadan diğer oyuncularla düello yaparken bir şansınız olacak. Klavyenin yön tuşlarını kullanarak hareket edin. Blokları yok etmek ve yeni yollar oluşturmak için bombaları doğru noktalara bırakın. Süper bir Bombacı Adam olarak yabancılara meydan okuyun. Bombaları yerleştirin ve tüm çevrimiçi rakiplerinizin korkulu rüyası olun. Arenaya adım atın ve rakipleriniz sizi parçalara ayırmadan önce onları bombalayın! Kendinizi havaya uçurmamaya dikkat edin ve kendi bombanızdan kaçtığınızdan emin olun aksi halde kendinizi yok edebilirsiniz! Rakiplerini alt etmeye ve onları bir köşeye sıkıştırıp bombalarını kullanarak havaya uçurmaya çalış. Bu 3D Online Bombacı oyununu zaman buldukça oynayarak kendini şımart! Çünkü gerçekten çok güzel, heyecan verici ve bağımlılık yapan bir Bomberman oyunu! Bol şanslar Bombacı Adam!

Nasıl Oynanır?

Hareket etmek için Kontrollere dokunun veya  Ok Tuşlarını kullanın, bombaları bırakmak için Boşluk Çubuğu'nu kullanın. H tuşuna merhaba demek için basın.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

11.04.2019 19:52:35

Benzer Kategoriler:

2 Kişilik 3 Boyutlu 3 Kişilik 3D 4 Kişilik 5 Kişilik 6 Kişilik Bağımlılık Yapan Bomb it Bomba Bomba Bırakma Bomba Patlatma Bombacı Bombacı Adam Bombacı Çocuk Bombalama Bombalı Bomberman Canlı Çok Oyunculu Düello Eğlenceli GameDistribution Heyecan Verici HTML5 IO Lagged Meb Miniplay Mobil Multiplayer Online Patlatma Tablet Ücretsiz

Orjinal Adı:

Bomb'Em

Bombacı Çok Oyunculu oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Bombacı Çok Oyunculu" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu