Otopark Oyunları
Oyun Sayısı
84
3.041 oynanma
82 5

Oyunun Adı:

Çok Fazla Araba Park Etme 3

Oyun Açıklaması:

Bu yeni süper araba park etme oyununda profesyonel bir vale olarak bir iş deneyimi yaşayın. Müşterilerinizin arabalarına binin ve güvenle park edin sonra kullanmaya hazır olduklarında araçları müşterilerinize iade edin. Hızlı hareket etmeli ve her aracı belli bir alana park etmelisiniz. Müşteriler başlarının üstünde bir numara ile görünür ve araçlarını bu sayıya karşılık gelen park yerine park etmeniz gerekir. Girişi engellemeyin yoksa başka müşteriler gelemez. Müşteriler işlerini bitirdiğinde bir sayı belirir ve onlara bu sayıya göre doğru arabayı getirmelisin. Her seviyede bir zaman sınırı vardır. Bu yoğun park etme oyununda gerçekten çok hızlı olman gerekecek. Arabayı çarpma yoksa zaman sınırı azalır. Çok Fazla Araba Park Etme 3'de profesyonel bir vale olun! Park görevlisi olarak oynayın ve müşterilerin, araçlarını tekrar geri almalarını sağlayın! Süre dolmadan önce tüm araçlarını doğru noktalara yerleştirebilir misiniz? Çok eğlenceli ve güzel bir park etme(otopark) oyunu sizleri bekliyor. İyi sürüşler.

Nasıl Oynanır?

Park etmek için Ok Tuşlarını veya dokunma kontrollerini kullanın.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

20.04.2019 15:27:22

Benzer Kategoriler:

Araba Araba Park Araba Park Etme Araba Parkı Araç Araç Park Etme Beceri Çılgın En İyi Araba Erkek GameDistribution HTML5 İş Kızlar için Araba Kizi Meb Mobil Müşteri Online Otopark Otopark Görevlisi Otoparkçı Park Etme Park Yapma Parkçı SilverGames Sürüş Tablet Ücretsiz Vale Vale Park Valeci Yetenek

Orjinal Adı:

Park a Lot 3

Çok Fazla Araba Park Etme 3 oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Çok Fazla Araba Park Etme 3" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu