Masa Oyunları
Oyun Sayısı
95
738 oynanma
100 1

Oyunun Adı:

Tavla Çok Oyunculu

Oyun Açıklaması:

Zarı atın ve taşlarınızı hareket ettirin. Kazanan, rakipten önce tüm taşlarını tahtadan çıkaran kişidir. Dikkatli olun! Bu sadece bir şans oyunu değil. Uzun vadede, strateji daha önemli bir rol oynar.

- Çevrimiçi çok oyunculu veya hatta yerel olarak aynı cihazda bir arkadaşınıza meydan okuyun.
- Bilgisayara karşı oynayın.

Tavla Çok Oyunculu, nesillerdir her yaştan insanın keyif aldığı klasik bir tahta oyunudur. Oyun, her oyuncu için iki farklı renkte 15 pul bulunan bir tahta üzerinde oynanır. Oyunun amacı, tüm pullarınızı rakibinizden önce tahtadan çıkarmaktır. Pullarınızı hareket ettirmek için iki zar atarsınız ve her zarda gösterilen puan sayısı kadar hareket ettirirsiniz. Oyunun stratejisi, pullarınızı nasıl hareket ettirdiğinize ve rakibinizin pullarını hareket ettirmesini nasıl engellediğinize bağlıdır.

Tavla Multiplayer'ın en iyi yanlarından biri farklı modlarda oynanabilmesidir. Çevrimiçi çok oyunculu modda veya hatta yerel olarak yan yana oturarak sizinle oynaması için bir arkadaşınıza meydan okuyabilirsiniz. Ayrıca bilgisayara karşı oynayabileceğiniz tek oyunculu modu da bulunmaktadır. Oyun, her yaştan oyuncu için mükemmel olan klasik bir havaya sahiptir.

Çok Oyunculu Tavla hem şans hem de strateji oyunudur. Zarlar, kaç boşluk hareket ettirebileceğinizi belirler, ancak bu hamleleri kendi avantajınıza nasıl kullanacağınıza karar vermek size kalmıştır. Oyunu bu kadar eğlenceli kılan da bu. Arkadaşlarınız ve ailenizle oynanabilecek kadar sıradan ama aynı zamanda düşünmeyi ve taktikleri gerektirdiği için onu yetişkinler için harika bir oyun yapıyor.

Oyunun engellemesi de kaldırılmıştır, böylece herhangi bir reklam veya ücret ödemeden PC'nizde oynayabilirsiniz. Zaman geçirmenin ve stratejinizi ve taktiklerinizi geliştirmek için kendinize meydan okumanın harika bir yolu. Masa oyunları, arkadaşlarınız ve ailenizle vakit geçirmenin harika bir yoludur ve Tavla Çok Oyunculu (Backgammon Multiplayer) yetişkinler için en iyi masa oyunlarından biridir. Zamana meydan okuyan klasik bir oyundur ve her yaştan oyuncu için saatlerce sürecek bir eğlence sunacağı kesindir.

Nasıl Oynanır?

Fare veya Dokunmatik Ekran.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

13.05.2023 20:38:43

Benzer Kategoriler:

2 Kişilik 2 Kişilik Masa 2 Kişilik Tavla 2 Oyunculu Aile Arkadaşımla Oynayabileceğim Arkadaşla Oynanan Bilgisayara Karşı Browser Büyükler İçin Büyükler İçin Masa Büyüklere Göre CodeThisLab Çok Oyunculu Düşünme Engellenmemiş Eski Gündelik Günlük Hergün Oynanan HTML5 İki Kişilik Kadın Klasik Klasik Tavla Masa Microsoft Start Mouse ile Oynanan Multiplayer Online Oyun PC Popüler REKLAMSIZ Strateji Şans Tahta Taktik Tarayıcı Tavla Türkçe Ücretsiz Yetişkin Yetişkinler İçin Zar

Orjinal Adı:

Backgammon Multiplayer

Tavla Çok Oyunculu oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Tavla Çok Oyunculu" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu