Masa Oyunları
Oyun Sayısı
95
808 oynanma
100 1

Oyunun Adı:

Hedef 4 Çok Oyunculu

Oyun Açıklaması:

Hedef 4 Çok Oyunculu bir mantık oyunudur. Disklerinizi oyun ızgarasının sütunlarına bırakın ve rakibinizden önce dikey, çapraz veya yatay olarak en az dört fişten oluşan bir sıra oluşturun!

Üç Oyun Modu:
- Çevrimiçi çok oyunculu veya aynı cihazda bir arkadaşınıza meydan okuyun.
- PC'ye karşı oynayın.

Hedef 4 Çok Oyunculu mantığınızı ve stratejik becerilerinizi test edecek büyüleyici bir oyundur. Oyun tahtası 7 sütun ve 6 sıradan oluşan dikey bir ızgaradan oluşur. Oyunun amacı, rakibiniz aynı şeyi yapmadan önce renkli disklerinizden dördünü yatay, dikey veya çapraz olarak bir çizgide birleştirmektir. Çevrimiçi veya aynı cihazda arkadaşlarınıza karşı veya bilgisayara karşı oynayabilirsiniz.

Üç oyun moduyla Hedef 4 Çok Oyunculu (Connect 4 Multiplayer) oyunculara çeşitli zorluklar sunar. Çevrimiçi çok oyunculu bir oyunda arkadaşlarınıza meydan okuyun ve becerilerinizi gösterin ya da bilgisayara karşı oynayın ve stratejinizi test edin. Oyun tamamen ücretsizdir ve engellenmemiştir, bu da herhangi bir kısıtlama olmaksızın keyfini çıkarmanızı kolaylaştırır.

Hedef 4 Multiplayer, Arkadaşlarla Oynanacak Oyunlar için ideal, iki kişilik mükemmel bir oyundur. Aynı zamanda eleştirel düşünme ve problem çözme becerilerini geliştirmeye yardımcı olduğu için çocuklar için mükemmel bir eğitici oyundur. Oyun sadece eğlenceli değil, aynı zamanda mantıksal akıl yürütmeyi öğrenmek ve uygulamak için harika bir yol.

Klasik Hedef 4 oyunu onlarca yıldır ortalıkta dolaşıyor ve çekiciliğini hiçbir zaman kaybetmedi. Oyunun konsepti basit ama zorlu, bu da onu her yaştan oyuncunun favorisi yapıyor. Connect 4 Çok Oyunculu oyunu, çevrimiçi çok oyunculu ve aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli oyun modlarıyla bu klasik oyunu bir sonraki seviyeye taşıdı.

Hedef 4 (4 in A Row, Connect 4) hem yetişkinler hem de çocuklar için mükemmel bir oyundur. Aileniz ve arkadaşlarınızla vakit geçirmenin harika bir yolu ve aynı zamanda yaşlılar ve gençler için mükemmel bir oyun. Oyun, zihninizi çalıştırmanın ve beyninizi aktif tutmanın harika bir yoludur, bu da onu Çocuklar için Eğitici Oyunlar ve Yetişkinler için Eğitici Oyunlar için ideal kılar.

Yetişkinler İçin En İyi 2 Kişilik Masa Oyunları, öğrenmesi kolay, zorlayıcı ve oynaması eğlenceli oyunlardır. Hedef 4 Çok Oyunculu tüm kutuları işaretler. Oyunu öğrenmesi kolaydır, ancak ustalaşmak pratik ve strateji gerektirir. Oyun ayrıca tamamen reklamsızdır, bu da onu kesintisiz bir oyun deneyimi haline getirir.

Hedef 4 Çok Oyunculu, sonsuz saatler süren eğlence sunan bağımlılık yapan bir oyundur. İster arkadaşlarınıza, ailenize veya bilgisayara karşı oynuyor olun, oyun her zaman zorlu ve heyecan vericidir. Eğitici değeri ve eğlenceli oynanışıyla Hedef 4, herkesin mutlaka oynaması gereken bir oyundur.

Nasıl Oynanır?

Fare veya Dokunmatik Ekran.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

14.05.2023 10:31:17

Benzer Kategoriler:

2 Kişilik 2 Kişilik Masa 2 Oyunculu 4 in A Row Aile Akıl Arkadaşımla Oynayabileceğim Bağlantı Beyin Bilgisayar Bilgisayara Karşı Büyükler İçin Büyükler İçin Masa Büyükler için Zeka CodeThisLab Connect 4 Çocuklar için Eğitici Çocuklar İçin Masa Çok Oyunculu Disk Eğitici Eğitsel Hedef 4 HTML5 İki Kişilik İki Oyunculu Klasik Kutu Mantık Masa Multiplayer Online Oyun REKLAMSIZ Tahta TRT Çocuk Ücretsiz Yasaksız Yetişkin Yetişkinler İçin Yetişkinler İçin Eğitsel Zeka

Orjinal Adı:

Connect 4 Multiplayer

Hedef 4 Çok Oyunculu oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Hedef 4 Çok Oyunculu" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu