Masa Oyunları
Oyun Sayısı
95
1.628 oynanma
100 1

Oyunun Adı:

Hedef 4 Çılgınlığı

Oyun Açıklaması:

Klasik ve popüler iki oyunculu bağlantı oyunu! Kendi renginizin dört parçasını dikey olarak bir ızgarada birleştiren ilk kişi olun. Zorluk seviyesini ayarlayın ve bilgisayara veya bir arkadaşınıza karşı sırayla oynayın ve renkli parçalarınızı ızgaraya düşürün, rakibinizi alt etmeye çalışın!

Nasıl Oynanır?

Fare.

İki oyuncu (veya CPU'ya karşı oyuncu) sırayla renklerinin bir parçasını istenen bir sütuna düşürür. Dörtlü yatay, dikey veya çapraz sıraya ulaşan ilk kişi kazanır.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

30.05.2021 22:07:13

Benzer Kategoriler:

2 Kişilik 2 Kişilik Masa 2 Oyunculu 4 in A Row Aile Akıl Arkadaşımla Oynayabileceğim Arkadaşla Oynanan Bağlantı Beyin Bilgisayar Bilgisayara Karşı Büyükler İçin Büyükler İçin Masa Büyükler için Zeka Connect 4 Çocuklar için Eğitici Eğitici Eğitsel GameMonetize Hedef 4 HTML5 Inlogic İki Kişilik Klasik Laptop Mantık Masa Masaüstü Mobil Online PC Türkçe Ücretsiz Yetişkin Yetişkinler İçin Yetişkinler İçin Eğitsel Zeka Zihin

Orjinal Adı:

4 in Row Mania

Hedef 4 Çılgınlığı oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Hedef 4 Çılgınlığı" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu