Futbol Oyunları
Oyun Sayısı
194
853 oynanma
88 2

Oyunun Adı:

Penaltı Avrupa Şampiyonlar Ligi Çok Oyunculu

Oyun Açıklaması:

Penaltı Avrupa Şampiyonlar Ligi Çok Oyunculu (Penalty Challenge Multiplayer) bir spor oyunudur. 32 farklı takım arasından favorinizi seçin. Kaleciyi geçmek için 5 ve rakibinizin vuruşlarını kurtarmak için 5 hakkınız var! Hepsi senin ellerinde ve ayaklarında!

İki oyun modu:
- Turnuva modunda bilgisayara karşı oynayın.
- Çevrimiçi çok oyunculu modunda bir arkadaşınıza meydan okuyun.

Penaltı Avrupa Şampiyonlar Ligi Çok Oyunculu, Avrupa'nın UEFA Şampiyonlar Ligi heyecanını parmaklarınızın ucuna getiren heyecan verici bir 3D spor oyunudur. 32 farklı takım arasından favorinizi seçip sahada hünerlerinizi sergileyebilirsiniz.

Oyunun ana özelliklerinden biri, mevcut iki oyun modudur. Turnuva modunda bilgisayara karşı oynamayı seçebilir veya bir arkadaşınıza çevrimiçi çok oyunculu maç için meydan okuyabilirsiniz. İster tek başınıza ister arkadaşlarınızla oynamayı tercih edin, oyunda herkes için bir şeyler var.

Daha zorlu bir deneyimi tercih ederseniz, arkadaşlarınıza çevrimiçi çok oyunculu bir maçta meydan okuyabilirsiniz. Oyunun sadece fare kontrolleri ile yeteneğinizi sergileyebilir ve kafa kafaya bir penaltı atışlarında rakibinizi yenebilirsiniz.

Penaltı Avrupa Şampiyonlar Ligi Çok Oyunculu (Penalty Challenge Multiplayer) futbolu veya futbolu seven erkekler için mükemmel bir oyundur. 3D grafikleri ve gerçekçi oynanışı ile kendinizi gerçek bir stadyumda oynuyormuş gibi hissedeceksiniz. Oyun engellenmemiş ve ücretsizdir, böylece istediğiniz zaman, istediğiniz yerde keyfini çıkarabilirsiniz.

Penaltı Avrupa Şampiyonlar Ligi Çok Oyunculu, hızlı refleksler ve hassasiyet gerektiren, yalnızca fareyle oynanan bir oyundur. Kaleciyi geçmek için beş hakkınız ve rakibinizin vuruşlarını kurtarmak için beş hakkınız daha var. Her şey senin ellerinde ve ayaklarında, bu yüzden rakibini yenmek için yeteneğini ve becerini kullanmalısın.

Oyun erkekler için tasarlanmıştır ve arkadaşlarla oynamak için harika bir seçenektir. 2 oyunculu mod, arkadaşlarınıza meydan okumanıza ve kimin daha iyi oyuncu olduğunu görmenize olanak tanır. Ayrıca bilgisayara karşı oyunlar oynayabilir ve farklı zorluk seviyelerinde yeteneklerinizi test edebilirsiniz.

Oyun çevrimiçi oynamak için tasarlanmıştır ve HTML5 uyumludur, yani herhangi bir cihazda reklam olmadan oynayabilirsiniz. Nerede olurlarsa olsunlar, evinizin rahatlığında arkadaşlarınıza penaltı atışları için meydan okuyabilirsiniz.

Penaltı Avrupa Şampiyonlar Ligi Çok Oyunculu veya Penalty Challenge Multiplayer, futbolu seven spor tutkunlarının mutlaka oynaması gereken bir oyundur. Gerçekçi 3D grafikleri, zorlu oynanışı ve çevrimiçi çok oyunculu modu ile sonsuz saatler geçireceksiniz. Şimdi deneyin ve Avrupa'nın UEFA Şampiyonlar Ligi şampiyonu olmak için gerekenlere sahip olup olmadığınızı görün.

Nasıl Oynanır?

Fare veya Dokunmatik Ekran.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

9.05.2023 15:07:35

Benzer Kategoriler:

2 Kişilik 2 Kişilik Futbol 2 Oyunculu 3 Boyutlu 3D 3D Futbol 3d Kaleci 3d Penaltı 3D Penaltı Atışı 3D Spor Arkadaşımla Oynayabileceğim Avrupa Avrupa Futbol Şampiyonası Avrupa Kupası Bilgisayara Karşı CodeThisLab Çok Oyunculu Çok Oyunculu Futbol En Güzel Penaltı Engellenmemiş Erkek Euro Euro 2012 Euro 2016 EURO 2020 Futbol HTML5 İki Kişilik Kaleci Kaleci Eldiveni Kaleci Turnuvası Kalecilik Meydan Okuma Mouse ile Oynanan Multiplayer Multiplayer Futbol Online Oyun PC Penaltı Penaltı 2012 Penaltı 2014 Penaltı Atışı Penaltı Atışı 2014 Penaltı Atışı 3D Penaltı Atışları Penaltı Atma Penaltı Çekişme Penaltı Çekme Penaltı Çekme Turnuvası Penaltı Çekme ve Kurtarma Penaltı Çekmece Penaltı Kurtarma Penaltı Şampiyonası Penaltı Turnuvası REKLAMSIZ Spor Şampiyona Şampiyonlar Ligi Tablet Türkçe UEFA UEFA Avrupa Şampiyonası UEFA EURO 2020 Yetenek

Orjinal Adı:

Penalty Europe Champions Edition Multiplayer

Penaltı Avrupa Şampiyonlar Ligi Çok Oyunculu oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Penaltı Avrupa Şampiyonlar Ligi Çok Oyunculu" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu