Masa Oyunları
Oyun Sayısı
95
3.964 oynanma
91 2

Oyunun Adı:

Tavla Klasik

Oyun Açıklaması:

Tavla oyunu eski Perslere kadar uzanan, dünyanın en eski masa oyunlarından biridir. Düşünme becerilerinizi geliştirin ve bu süper klasik Tavla oyununun tadını çıkarın. Akıllı telefon, tablet ve PC'de bilgisayara veya arkadaşınıza karşı oynayın. İsteğe bağlı olarak favori tahta tasarımınızı, yeteneklerinize uyan zorluk seviyesini ve oynamak istediğiniz tur sayısını seçin.

Tavla oyununu tek kişilik ya da iki kişilik oyun modunda aynı telefonda veya tablette birlikte oynayabilirsiniz. Zarları at ve rakibini mümkün olduğunca engellemeye çalış! Tüm taşlarını tahtadan alan ilk oyuncu oyunu kazanır. Tavla oyunumuz amatörler ve profesyoneller için mükemmeldir. Temel taktikleri ve püf noktaları öğrenmek için en düşük zorluk seviyesini seçin. Daha sonra becerilerinizi, yapay zekanın size oldukça zorlayacağı yüksek zorluklarda test edebilirsiniz.

Becerileriniz yapay zekanın üstünlüğünü aştıysa, neden telefonunuzdaki 2 Kişilik Tavla maçında arkadaşlarınızla mücadele etmiyorsunuz? Bir masa oyununda kendi arkadaşlarını yenmekten daha tatmin edici bir şey var mı? Veya bu konuda herhangi bir rekabet? Cevap hayır! Bol eğlenceler.

Özellikleri:
- 1 veya 2 oyuncu modu: Aynı cihazdaki AI veya bir arkadaşınıza karşı oynayın.
- Basit ve kullanıcı dostu bir arayüze sahip klasik, zarif tasarım.
- 5 Güzel tahta ve dama temaları.
- Kısa veya epik eşleşmeler için ayarlanabilir tur sayısı.
- Olası hamleleri gösteren isteğe bağlı ipucu özelliği.

Nasıl Oynanır?

Etkileşim için tıklayın veya dokunun.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

8.11.2019 11:30:08

Benzer Kategoriler:

2 Kişilik 2 Kişilik Masa 2 Kişilik Tavla 2 Oyunculu 2020 Aile Akıllı Telefon Android Arkadaşımla Oynayabileceğim Arkadaşla Oynanan Bayan Beyin Bilgisayar Bilgisayara Karşı Bütün Büyükler İçin Büyükler İçin Masa Büyüklere Büyüklere Göre Düşünme Eski Famobi Herkes İçin HTML5 İphone Kadın Klasik Klasik Tavla Masa Meb Mobil Okul Online PC Strateji Şans Tablet Taktik Tavla Telefon Tüm Zamanların En İyi Yetişkin Zar

Orjinal Adı:

Backgammon Classic

Tavla Klasik oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Tavla Klasik" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu