Masa Oyunları
Oyun Sayısı
86
4.085 oynanma
70 7

Oyunun Adı:

Dama Klasik

Oyun Açıklaması:

Dünyanın en popüler stratejik masa oyunlarından birine hazır mısın? Zihninizi geliştirmek için bu usta Klasik Dama oyununu oyna! Rakibinizin tüm taşlarını yemeye çalışın. Sadece en uzak satıra ulaşmadığınız sürece çapraz olarak ilerleyebilirsiniz. Bunu yaparsanız, parçanız geriye doğru hareket etme ve yakalama yeteneğine sahip bir kral olur. En yüksek zorluk seviyesinde ustalaşıp gerçek bir dama şampiyonu olabilir misiniz? Bol eğlenceli saatler.

Nasıl Oynanır?

Etkileşim için tıklayın veya dokunun.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

20.11.2019 17:00:12

Benzer Kategoriler:

1 Kişilik 2 Kişilik 2 Kişilik Dama 2 Kişilik Masa 2 Oyunculu 2020 Aile Android Arkadaşımla Oynayabileceğim Arkadaşla Oynanan Bayan Bedava Beyin Bilgisayara Karşı Bilgisayara Karşı Dama Büyükler İçin Büyükler İçin Masa Büyüklere Göre Can Sıkıntısı Checkers Dama Dünyanın En Eski Bilgisayar Oyunları Dünyanın En Eski Masa Oyunları Dünyanın En Eski Oyunları Düşünme Eğitici Eğitsel Eğlence En Popüler Eski Famobi Gogy Gündelik Günlük Hergün Oynanan HTML5 Kadın Klasik Klasik Dama Masa Meb Mobil Okul Online Plonga Strateji Tablet Tahta Telefon Tüm Zamanların En İyi Usta Ücretsiz Yetişkin Zeka

Orjinal Adı:

Checkers Classic

Dama Klasik oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Dama Klasik" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu