Masa Oyunları
Oyun Sayısı
86
1.313 oynanma
90 2

Oyunun Adı:

Dama Efsanesi

Oyun Açıklaması:

Bu, aileler için en ünlü masa oyunlarından biri olmalı. Arkadaşınızı damada yenmek bir başarıdır, ancak gerçek bir Dama Efsanesi olmak için en az üç hamle ilerisini düşünmeniz gerekir. Bu masa oyununu biliyorsun, değil mi? Taşlarınızı çapraz olarak hareket ettirin ve tahtadan çıkarmak için rakibinizin taşlarının üzerinden atlayın. Gerçek bir savaş gibi, gerçek bir strateji testi. Kazanan ve kaybeden arasındaki fark nedir? Akıllı düşünme, iyi hücum ve daha da iyi savunma.

Herkesin çocukluğundan beri bildiği klasik ve çok basit masa oyunu. Birçok varyantta gelir, bu nedenle oyun kural ayarları sağlar.

Taşlarınızı çapraz olarak ileriye doğru hareket ettirin ve üzerinden atlayarak rakip taşları yakalayın. İki oyuncu için çok iyi bilinen ve basit bir tahta oyunudur, bu nedenle temel kuralları her yerde bulabilirsiniz. Bu oyunun nasıl oynanacağının daha fazla çeşidi vardır, bu yüzden ek kuralları istediğiniz şekilde belirleme seçenekleri sunuyoruz. Örneğin, erkeklerin geriye doğru ele geçirip geçemeyeceği, bir şahın ne kadar ileri hareket edebileceği veya varsa ele geçirme zorunlu hamleler.

Nasıl Oynanır?

Fare

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

15.10.2021 21:16:12

Benzer Kategoriler:

2 Kişilik 2 Kişilik Dama 2 Kişilik Masa 2 Kişilik Zeka 2 Oyunculu Aile Arkadaşımla Oynayabileceğim Arkadaşla Oynanan Bayan Beyin Bilgisayar Bilgisayara Karşı Bilgisayara Karşı Dama Büyükler İçin Büyükler İçin Masa Büyükler için Zeka Büyüklere Göre Checkers Çocuklar İçin Masa Çocuklar için Zeka Dama Dünyanın En Eski Masa Oyunları Dünyanın En Eski Oyunları Düşünme Eğitici Eğitsel Eğlenceli Strateji Eski GameSnacks Gündelik Günlük Hergün Oynanan Herkes İçin HTML5 Inlogic İki Kişilik Kadın Klasik Klasik Dama Masa Mobil Okul Online PC REKLAMSIZ Strateji Tahta Ücretsiz Yetişkin Yetişkinler İçin Yetişkinler İçin Eğitsel Zeka

Orjinal Adı:

Checkers Legend

Dama Efsanesi oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Dama Efsanesi" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu