Masa Oyunları
Oyun Sayısı
95
1.497 oynanma
100 1

Oyunun Adı:

Kızma Birader Efsanesi

Oyun Açıklaması:

Bu harika Kızma Birader oyununda strateji becerinizi gösterin ve arkadaşlarınızla eğlenin! Her oyuncunun zar ile altı atarak açılabilen dört figürü vardır. Figürün şimdi bir tur atması ve kendi merdivenlerine ulaşması gerekiyor. En fazla üç oyuncu aynı şeyi yapmaya çalışır ve mevcut figürle aynı noktaya düşerlerse birbirlerini yenebilirler. Tüm figürlerini merdivenlere en hızlı ulaştıran oyunu kazanacaktır.

Normalde kibar bir insan olsan bile Kızma Birader oyununda biraz kaba olma fırsatın var! Endişelenme, hepsi oyunun bir parçası. İşte nasıl çalışır: her oyuncu bir renkle ilişkilendirilir ve tahtanın her köşesi o renge ev sahipliği yapar. Örneğin yeşil oyuncuysanız, tahtanın yeşil köşesinden başlarsınız. Bu alana avlu denir ve altıyı atana kadar dört parçanızı çıkaramazsınız. Her tur için, oyuncular sadece tıklayarak veya dokunarak iki zar (bazen bir) atarlar. Hangi sayıyı atarsanız atın, taşlarınızdan birini o kadar uzağa hareket ettirirsiniz. Amacınız, renginize uygun yolu kullanarak taşlarınızı tahtanın her yerine ve tam ortasına getirmektir. Kaba (ve eğlenceli) kısım burada devreye giriyor: Bir turun sonunda başka bir oyuncu ile aynı alana düşerseniz, onları başlangıca geri göndermiş olursunuz!

Nasıl Oynanır?

Fare

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

28.10.2021 14:25:08

Benzer Kategoriler:

1 Kişilik 1 Oyunculu 2 Kişilik 2 Kişilik Masa 2 Oyunculu 3 Kişilik 4 Kişilik Aile Arkadaşımla Oynayabileceğim Arkadaşla Oynanan Bilgisayar Bilgisayara Karşı Çocuk Çocuklar İçin Çocuklar İçin Masa Çok Oyunculu Dünyanın En Eski Masa Oyunları Efsane Engellenmemiş Eski GameSnacks Gündelik HTML5 Kız Kızlar İçin Kızma Birader Klasik Kutu Ludo Masa Multiplayer Online PC REKLAMSIZ Sıra Tabanlı Şans Tablet Tahta Ücretsiz Yasaksız Zar

Orjinal Adı:

Ludo Legend

Kızma Birader Efsanesi oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Kızma Birader Efsanesi" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm VideosuBenzer Oyunlar