Masa Oyunları
Oyun Sayısı
95
720 oynanma
88 2

Oyunun Adı:

Kızma Birader

Oyun Açıklaması:

Klasik ve eğlenceli bir masa oyunu olan Kızma Birader'i şimdi tek başınıza veya arkadaşlarınız ve dostlarınızla oynayın. Kızma Birader hayranları kulübüne girin, şimdiye kadarki en destansı masa oyununun bu lüks versiyonunda kral (veya kraliçe) olmaya çalışın. Kızma Birader (Ludo) oyununun bu harika versiyonunda gerçek bir yıldız oyuncu ol. 4 Arkadaşa kadar oynanabilir.

Kızma Birader oyununda zar atmaya ve taşlarınızı tahtada hareket ettirmeye hazır mısınız? Klasik ve zamansız masa oyunu Kızma Birader'i (Ludo) artık tek başınıza veya arkadaşlarınızla ve ailenizle çevrimiçi olarak oynayabilirsiniz.

Kızma Birader oyununun bu versiyonu her zaman her yerde tadını çıkarabileceğiniz engellenmemiş halidir. Dört oyuncuya kadar oynanabilir, böylece arkadaşlarınıza veya aile üyelerinize karşı rekabet edebilirsiniz. Oyun sıra tabanlıdır, bu nedenle her oyuncu sırayla zarları atar ve taşlarını tahtada hareket ettirir.

Kızma Birader'deki tahta, canlı renkler ve anında tanınan klasik bir düzen ile güzel bir şekilde tasarlanmıştır. Oyunu öğrenmesi kolay, ancak ustalaşması zor. Bilgisayara karşı veya çevrimiçi olarak diğer oyunculara karşı oynayabilirsiniz.

Tek başınıza oynamayı tercih ederseniz, Ludo Klasik tek oyunculu modu da sunar. Yüksek puanınızı geçmek ve nihai Kızma Birader şampiyonu olmak için kendinize meydan okuyabilirsiniz. Veya yakınınızda bir arkadaşınız veya aile üyeniz varsa, iki oyunculu modu aynı cihazda oynayabilirsiniz.

Kızma Birader Klasik, hem çocuklar hem de yetişkinler için mükemmel olan eğlenceli ve rahat bir oyundur. Aileniz ve arkadaşlarınızla vakit geçirmenin ve klasik masa oyunlarına olan ortak sevginiz üzerinden bağ kurmanın harika bir yolu. Ayrıca, oyununuzu kesintiye uğratacak hiçbir reklam yoktur, böylece dikkatiniz dağılmadan oyunun keyfini çıkarabilirsiniz.

Oyun, oyuna bir şans unsuru ekleyen zarlarla oynanır. Bu, zarın hangi sayıya geleceğini asla bilemeyeceğiniz için her oyunu benzersiz ve heyecanlı kılar. Hareketlerinizi planlamak ve her dönüşten en iyi şekilde yararlanmak için stratejik düşünme becerilerinizi kullanmanız gerekecek.

Kızma Birader nesiller boyu oyuncuların keyif aldığı eski bir oyundur. Artık online versiyonu ile Ludo'nun eğlencesini ve heyecanını dilediğiniz an yaşayabilirsiniz. Uzun bir günün ardından gevşemek ve rahatlamak ya da evde sıkışıp kaldığınızda zaman geçirmek için harika bir yol.

Kız, erkek veya yetişkin olun, Kızma Birader herkesin keyif alabileceği bir oyundur. Çocuklarınızla bağ kurmanın veya arkadaşlarınızla oynamanın harika bir yolu. Öyleyse neden bugün denemiyorsunuz? Öğrenmesi kolay oynanışı, eğlenceli tasarımı ve reklamsız olmasıyla Kızma Birader, kesinlikle yeni favori oyununuz olacak.

Nasıl Oynanır?

Fare veya Dokunmatik Ekran.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

14.05.2023 17:29:26

Benzer Kategoriler:

2 Kişilik 2 Kişilik Masa 2 Oyunculu 3 Kişilik 4 Kişilik Aile Arkadaşımla Oynayabileceğim Arkadaşla Oynanan Bilgisayara Karşı Çocuklar İçin Çocuklar İçin Eğlenceli Çocuklar İçin Masa Dünyanın En Güzel Eğlenceli Eğlenceli Kız En Güzel Kız Engellenmemiş Erkek Eski Fare ile Oynanan Gündelik Hergün Oynanan HTML5 İki Kişilik İki Oyunculu Kız Kızlar İçin Kızlar İçin Eğlenceli Kızlara Göre Kızma Birader Klasik Kutu Ludo Masa Online PC Playtouch REKLAMSIZ Sıra Tabanlı Şans Tahta Zar

Orjinal Adı:

Ludo

Kızma Birader oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Kızma Birader" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm VideosuBenzer Oyunlar