Masa Oyunları
Oyun Sayısı
77
1.021 oynanma
100 1

Oyunun Adı:

Domino Efsanesi

Oyun Açıklaması:

Klasik bir domino oyunu! İster deneyimli bir oyuncu olun, ister çocukluk günlerinizden beri oynamadığınız bir oyuncu. Bu oyun size harika bir deneyim sunacaktır. Oyunun en popüler Block ve Draw varyasyonlarının keyfini çıkarabilirsiniz. Hızlı bir domino oyunu ile aranızda hiçbir şey kalmaz. Basitçe açın ve oynayın!

Nasıl Oynanır?

Fare.

Bir oyuncu tüm taşlarını yerleştirene kadar veya oyun engellenene ve hiçbir oyuncu hamle yapamayana kadar bir domino turu oynanır. Başlangıçta oyuncular 7 taş alır ve daha yüksek çifte sahip olan oyuna başlar. Her iki oyuncu da çift (double) alamazsa, en yüksek karoya sahip oyuncu başlar. İlk olarak 100 puana ulaşan oyuncu kazanır.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

27.05.2021 21:32:23

Benzer Kategoriler:

Aile Bilgisayar Bilgisayara Karşı Block Dominoes Blok Bulmaca Büyükler İçin Büyükler İçin Masa Domino Domino Taşı Dominoes Draw Dominoes Dünyanın En Eski Masa Oyunları Dünyanın En Eski Oyunları Fayans GameMonetize Gündelik Hergün Oynanan HTML5 Inlogic Klasik Klasik Domino Masa Masaüstü Mobil Muggins Online PC Ücretsiz Yetişkin Yetişkinler İçin

Orjinal Adı:

Domino Legend

Domino Efsanesi oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Domino Efsanesi" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu